Dekorasyon

Yeni Ev İçin Dekorasyon Nasıl Olmalı

Yeni Ev İçin Dekorasyon Nasıl Olmalı , Duvarlarınızın rengini değiştirmeden birkaç değişiklikle yeni bir stil yaratabilirsiniz. Duvarlarınıza hayat katacak öneriler.

Baskı Basın
Duvarlarınızı yanıp sönerek basit ama şık uygulamalar yapabilirsiniz. Piyasada bulunan markaları kullanabildiğiniz için kendiniz bir sünger hazırlayabilirsiniz. Uygulama sırasında süngerin ıslak ve nemli olmadığından emin olun.

Duvar kağıdı rengi
Dokulu duvar kağıdınızı duvar renginizle isteklerinize göre boyayın, kirli duvar kağıdınızdan kurtulabilirsiniz ve kendiliğinden oluşan dokuların iyi bir şekilde görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Sünger yastığı süngerimsi dokudan kullanın
Bal küpünü efekti duvarlarınıza uygulayabilirsiniz. Bunun için iki harmonik renk tonu seçin. Önce herhangi bir duvar merdanesiyle bir uygulama alanı çizin. Bir süre kurumasını bekleyin. Sonra mercan silindiri ve ikinci bir renk ile bir etki yaratın. Delikli mercan merdanesi, Bauhaus.

Düz şeritler ile modern görünüm
Bir bant sistemi kullanarak duvarlarınızı farklı ve modern hale getirebilirsiniz. Uygularken, üniteyi püskürtmemeye dikkat edin. Zaman zaman temizleyin ve daha fazla su almak için bir bez kullanın.

boya ile duvar doğal dokular oluşturur
Bir spatula kullanarak bölgeye uygulayacaksınız ve kabartmada kekin istediğiniz şekilde şekillendireceksiniz. Ya isminizi yazın ya da bir resim çizin. Bu malzeme için kuruma zamanının sınırlı olduğunu unutmayın. Kullandığınız ürünün ne kadar süreyle kuru olduğunu kontrol edin ve macunu çalışabileceğiniz alana uygulayın. Aksi halde, işinizi kurutursunuz. Spatula üçlü seti: Bauhaus

Peçete kullanın
Bir doku spatula ile çalışmak biraz pratik gerektirir. İlk olarak, çabuk kuruyan bir boya ve bir kumaş spatula ile kağıt üzerinde çalışın. Çocuğa bir retender ekleyebilirsiniz. İlk boya katını kullandıktan sonra, duvarın bir kısmına yavaşlatıcı bir madde uygulayın ve ardından bir doku spatula ile çevirin. Tahıl aşağı çekilirken ilk önce basılmalıdır, tepe hafifçe kalkmalı ve çekiş devam ettikten sonra tekrar doldurulmalıdır.

Etkisi “Pembe Cilt” Skin Ciltte “Cildin Gülü” etkisinin cildini kullanarak, bir gül etkisi yaratabilirsiniz. Uygulamaya çok kolay ve keyifli bir şekilde bu tekniği kolayca uygulayabilmeniz için biraz kağıda dökmenizi öneririz. Daha sonra ilk boya katını duvara uygulayın. Kuru. İkinci katman uyumlu bir renkte farklılık gösterir. Fırçayı duvara çevirerek ikinci tabakanın boyasını kaldırarak bir gül efekti oluşturun.

Dekoratif boyalar ve medya kullanın
Her şeyden önce, tüketicilerin beğeneceği çatlak, süet, sedef ve keten dokusu oluşturan Polisan’ın boya, orta ve aletlerinden bahsetmek istiyoruz. Tüm etkilerin uygulanması çok basit olmasına rağmen, iyi sonuçlar alabilirsiniz. Swing Color, sprey etkisini fırça ile kullanmanızı önerir.

Benzer Konular