Bilgisayar

Windows 10’da Nasıl Yardım Alabilirim

Windows 10’da Nasıl Yardım Alabilirim?

Microsoft’un en yeni işletim sistemi olan Windows 10, sunduğu yeniliklerle kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamayı amaçlıyor. Microsoft yardım sayfası aracılığıyla sorunlarla ilgili yardım alabilmenin yanı sıra, geliştirilen yeni yapay zeka ile Windows 10 ile yaşadığınız sorunlarla ilgili yardım almak mümkündür. Windows 10’da nasıl yardım alabilirim?

indows 10 yardımı bulmak için birkaç farklı yol:

  • Yardım arama – Arama kutusuna bir soru veya anahtar sözcükleri yazın ve Microsoft, web ve Cortana’dan yanıtlar alın. (Not: Cortana yalnızca bazı ülkelerde/bölgelerde kullanılabilir ve bazı Cortana özellikleri her yerde kullanılamayabilir.)
  • İpuçları uygulaması – Yenilikleri öğrenin ve Windows’tan nasıl en iyi şekilde yararlanılacağı hakkında yararlı ipuçlarına bakın. İpuçları uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinin.
  • support.microsoft.com – support.microsoft.com/windows adresine giderek daha karmaşık sorunların yanıtlarını bulun, farklı kategorilerdeki destek içeriklerine göz atın ve destek birimiyle iletişime geçin. 
  • Yardım alın – Kullandığınız ayar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sorularınızın cevaplarını bulmak için Ayarlar menüsünden Yardım alın bağlantısını seçin.

Benzer Konular