Mobil

Whatsapptan Hareketli Resim Nasıl Yapılır

Whatsapp En popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan Whatsapp’da, fotoğraf ve videoları paylaşmak, yazım stilinizi değiştirmek ve arkadaşlarınızla sohbet etmek için animasyonlu GIF’ler ekleyebilirsiniz.
İşte popüler uygulamada animasyonlu gif görüntüleri paylaşmak için yapmanız gerekenler. Teknolojinin gelişmesiyle mesajlaşma uygulaması önemli hale geldi. Popüler mesajlaşma uygulamalarıyla, Whatsapp’taki mesajlaşma deneyiminize duygu, gif, resim ve video ekleyebilirsiniz.
Konuşmalarınızda hareketli bir GIF nasıl gönderilir? Whatsapp ile gif göndermek için takip edebileceğiniz birkaç farklı yol var. Bunu yapmanın en kolay yolu, bunları dosya extras menüsü üzerinden Whatsapp mesaj ekranındaki “FileClip” sembolü ile göndermektir. Burada ekranda galeri, video ve gifler seçeneklerini bulabilirsiniz.
Bu yöntemin yanı sıra başka seçenekler de var;
  • 1- Video GIF ile Gönderme Bunun için ek programlama gerekmez. Whatsapp’da, mesaj ekranındaki + sembolünden eklediğiniz kısa videolar GIF olarak gönderilecektir.
  • 2- GIF olarak Canlı Fotoğraf Gönderme IPhone 6S ve Live Photo özelliği ile oluşturulan fotoğrafları GIF’den Whatsapp’a göndermek mümkündür.
  • 3- GIF Klavye ile Gönder Whatsapp bir GIF göndermek için başka bir şekilde gif klavyeler ile bir gif bulmak kolaylaştırır.

Benzer Konular