Sosyal Medya

Türkiye’de en çok takip edilen Twitter kullanıcıları

Türkiye’de en çok takip edilen Twitter kullanıcıları kimlerdir ?

şimdi dünyanın her yerinden insanlar Twitter’ı takip etmenin en kolay yolu olan faktörlerden bahsederken, Türkiye’de bu kolay değildi. Ünlülerimiz hızlı bir şekilde dünyaya yetişti, ancak Twitter’a geç katıldılar, Tweet için başkalarını kullandılar. Her gece yatmadan önce gönderdiği fotoğraflarla karışan Hilal Cebeci’den açıklamalarıyla bir etkinlik yaratan Erol Köse’den Cem Yılmaz’dan Yılmaz Morgül’e, ekranlardan, gazetelerden, radyolar, kitaplar, resimler, fotoğraflar, dedikodu. Twitter’ı kimin bizim gibi kullandığını merak ediyorsanız makalemizin geri kalanını okuyun.

Cem Yılmaz http://twitter.com/CMYLMZ
Recep Tayyip Erdoğan http://twitter.com/RT_Erdogan
Demet Akalın http://twitter.com/AkalinDemet
Okan Bayülgen http://twitter.com/okanbayulgen
Kemal Kılıçdaroğlu http://twitter.com/kilicdarogluk
Elif Şafak http://twitter.com/Elif_Safak
Aylin Aslım http://twitter.com/AYLINASLIM
Kenan Doğulu http://twitter.com/dogulukenan
Emre Aydın http://twitter.com/emre_aydin
İzzet Çapa https://twitter.com/#!/izzetcapa
Ali Taran https://twitter.com/#!/ilanarat
Nihat Doğan https://twitter.com/#!/nihatdogannn
Saba Tümer http://twitter.com/saba_tumer
Hande Yener http://twitter.com/handeyenercom
Mehmet Ali Birand http://twitter.com/#!/mabirand32gun
Mesut Yar http://twitter.com/mesutyar
Doğa Rutkay http://twitter.com/doarutkay
Murat Boz http://twitter.com/BozzMurat
Cem Mumcu http://twitter.com/cemmumcu
Oray Egin http://twitter.com/orayegin
Manga http://twitter.com/maNgaMusic
Ali Sunal http://twitter.com/SunalAli
Tüm http://twitter.com/Hepsiofficial
Metin Arolat http://twitter.com/metinarolat
Ali Poyrazoğlu http://twitter.com/alipoyrazoglu
Mazhar Alanson http://twitter.com/mazharalanson12
Begüm Kütük http://twitter.com/Begum_Kutuk
Ebru Akel http://twitter.com/Akelebru
Bedri Baykam http://twitter.com/meettheturk
Nükhet Duru http://twitter.com/NukhetDuru
Sibel Tüzün http://twitter.com/#!/SibelTuzun2010
Ajda Pekkan http://twitter.com/#!/pekkan1
Işın Karaca http://twitter.com/isinkaracaa
Özgü Namal http://twitter.com/BenOzguNamal
Şahan Gökbakar http://twitter.com/sgokbakar
Devlet Bahçeli http://twitter.com/dbdevletbahceli
Ebru Şallı Tan http://twitter.com/ebilinlitan
Erol Köse http://twitter.com/drerolkose
Ömür Gedik http://twitter.com/omurgedik
Melih Gökçek http://twitter.com/#!/06melihgokcek
Hilal Cebeci http://twitter.com/hilalcebeciii
Volkan Konak http://twitter.com/VOLKANKONAKrts
Abdullah Gül http://twitter.com/cbabdullahgul
Ceyhun Yılmaz http://twitter.com/ceyhunyilmazz
Erdil Yaşaroğlu http://twitter.com/erdilyasaroglu
İclal Aydın http://twitter.com/iclalaydin
Hande Kazanova http://twitter.com/Hande_Kazanova
Melis Birkan http://twitter.com/melisbirkan
Neslihan Yargıcı http://twitter.com/NeslihanYargici
Yeşim Salkım http://twitter.com/yesimsalkim
Yalın http://twitter.com/YALINonline
Ece Erken http://twitter.com/Eceerkenn
Mehmet Öz http://twitter.com/DrOz
Demir Demirkan http://twitter.com/ddemirkan
Sezen Aksu http://twitter.com/sezenaksu
Emel Müftüoğlu http://twitter.com/emelmuftuoglu
Selçuk Erdem http://twitter.com/selcukerdem
Ayşe Özyılmazel http://twitter.com/ayseozyilmazel
Serdar Turgut http://twitter.com/serdargut
Hülya Avşar http://twitter.com/hulyavsar
Nil Karaibrahimgil http://twitter.com/Niltakipte
Bedük http://twitter.com/beduken
Gülben Ergen http://twitter.com/GeErgen
Sertap Erener http://twitter.com/sertaberener
Elif Dağdeviren http://twitter.com/ElifD1
Seray Sever http://twitter.com/Seray_Sever
Serdar Ortaç http://twitter.com/Serdar_Ortac
Cem Ceminay http://twitter.com/ceminaycem
Cüneyt Özdemir http://twitter.com/cuneytozdemir
Hakan Yılmaz https://twitter.com/oyunadami
Mustafa Ceceli http://twitter.com/mustafaceceli
Yonca Evcimik http://twitter.com/yoncaevcimik
Şahnaz Çakıralp http://twitter.com/SahnazCakiralp
Nehir Erdoğan http://twitter.com/NhrErd
Gani Müjde http://twitter.com/GaniMujde
Tarkan http://twitter.com/#!/TarkanOnline
Demet Sağıroğlu http://twitter.com/demetsagiroglu
Cengiz Çandar http://twitter.com/CengizCandar
Yekta Kopan http://twitter.com/yektakopan
Murathan Mungan http://twitter.com/murathanmungn
Mirgun Cabas http://twitter.com/MirgunCabas
Ahmet Maranki http://twitter.com/AhmetMaranki
Hadise http://twitter.com/Hadisetv
Umut Sarıkaya http://twitter.com/umutsarikaya
Yüksek Sadakat http://twitter.com/Huksek_Sadakat
Nihat Odabaşı http://twitter.com/NOdabasi
Şebnem Bozoklu http://twitter.com/sebnembozoklu
Serra Yılmaz https://twitter.com/serrafine
Ceyda Düvenci https://twitter.com/#!/ceydaca
Yılmaz Morgül https://twitter.com/#!/YLMZMRGL

Benzer Konular