Sosyal Medya

Instagram Sesli ve Görüntülü Konuşma Özelliğini Aktif Etti

Instagram Sesli ve Görüntülü Konuşma Özelliğini Aktif Etti

Dünyanın her yerinde ve ülkemizde kullanılan sosyal medya uygulaması Instagram artık çok dahakullanışlı bir özellik. Güncelleme hakkında grubunuz ve bireysel insanlarla konuşabileceksiniz.

Popüler sosyal medya platformunun Instagram’ın kazandığı yeni güncellemelerle yeni bir kitle kazanmaya çalıştığını söyleyebiliriz. Çeşitli uygulamaların en iyi özelliklerini toplayan Instagram, diğer uygulamalara sahip olmamıza izin vermez.

Instagram Grup Konferans Özelliği

Bireysel ve grup sohbetlerinizde kullanabileceğiniz bu özellik, kullanımı çok basit. DM ile kolayca ulaşabileceğiniz yenilik hakkında önemli bir nokta da var. Video içeren herhangi bir kişi veya grubu aramak isterseniz, önce o kişiye veya gruba bir mesaj göndermeniz gerekir. Mesajınızın sağ üst kısmındaki kamera düğmesi görüntülü sohbet yapmak için yeterli olacaktır.

Geçen ay düzenlenen F8 konferansında duyurulan bu özellik, kendiniz de dahil olmak üzere 5 kişiyle bir grup görüşmenize izin veriyor. Ayrıca, kişilerinizle sohbet ederken, ekranı daraltabilir ve o anda akışa göz atmaya devam edebilirsiniz. Muhtemelen şu anda deneyebileceğiniz bu özellik için Instagram uygulamanızı güncellemeyi unutmayın.

Benzer Konular