Sosyal Medya

instagram Arkadaşların seni ne kadar tanıyor

instagram Arkadaşların seni ne kadar tanıyor ?

Hola Quiz son günlerin en popüler uygulamalarından biri haline gelmiştir. İnternet Sınavları bugün popüler. Her konuda testler yaparak bilgimizi test ederiz, bazen hangi süper kahraman olabileceğimizi öğreniriz. Ama bu test diğerlerinden biraz farklı, hangi arkadaşın daha iyi bildiğini öğrenmenin zamanı geldi!

İşteHola Quiz hakkında daha fazla bilgi İlk olarak, uygulamanın adı Hola Quiz. App kendiniz hakkında belirli soruları yanıtlamanızı istiyor. Öncelikle bulunduğunuz bölgeyi ve adınızın ne olduğunu tanımlamanız zorunludur! Sonra doğduğunuz ay veya en sevdiğiniz renk gibi sorularla karşılaşacaksınız. Sorulara doğru cevap vermeniz önemlidir, o zaman kızmayın çünkü kimse beni tanımıyor!

Testi bitirdiğinizde bir link alacaksınız. Twitter’a bağlanmak isterseniz, arkadaşlarınızı WhatsApp’da paylaşarak çözebilirsiniz. Sınav katılımcılarınız 10’un üzerinde puan kazanacak ve testin son sayfasında çıkacaktır. Tek başına bir konuya dikkat çekmek yararlıdır, hangi tarayıcıdan testi yaptıysanız, oradan da sonuçları elde edersiniz.

Benzer Konular