Video

Facebook Video Nasıl İndirilir

Facebook Video Nasıl İndirilir

Facebook’ta video nasıl indirilir? Facebook’taki soru, eski yöntemlerin güncellenmesinden sonra merakın bir sorundur. Önceden, videolar “www” bölümünü silip “m” yazarak indirildi. Yeni video indirme yöntemimizi sizlerle paylaştık.

Facebook’tan yeni videoların nasıl indirileceği hakkında haberlerimiz var. Facebook’ta izlediğiniz videoyu kendi hesabınızda veya sayfalarınızda paylaşmak isterseniz, bu haberleri dikkatlice okuyun. Facebook’tan video indiren programlarla birçok uygulama var. Ancak, videolarınızı önümüzdeki birkaç dakika içinde paylaşacağız. Facebook’ta video indiriyorsanız ancak artık bunu yapamıyorsanız, aşağıdaki adımları izleyerek Facebook’tan video indirebilirsiniz. Facebook’tan yeni videolar nasıl indirilir?

FACEBOOK’DA YENİ VİDEO İNDİRME YÖNTEMİ

1. Facebook’ta indirmek istediğiniz videoyu sağ tıklayın ve URL’yi göstererek video bağlantısını kopyalayın.

2. Tarayıcınızda yeni bir sekme açın ve orada yapıştırın.

3. “www” yazınız ve “mbasic” yazıp enter tuşuna basınız.

4. Videoyu oynuyorsunuz.

5. Sağ tıklayın ve videoyu tıklayarak indirebilirsiniz.

ANDROID CİHAZLARDA FACEBOOK VIDEO’yu KAYDET

SnapTube uygulamasını buradan indirin ve Android cihazını yükleyin. Facebook uygulamasında, indirmek istediğiniz videoyu açın ve “…” simgesine tıklayın “URL’yi kopyala” seçeneğine tıklayın. indirme başlayacak.

IOS Videolarda Facebook Videolarını Kaydetme

MyMedia uygulamasını App Store’dan yükleyin. Facebook uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz videoya gidin. Videoyu oynadıktan sonra paylaşım seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneğe dokunun ve “Bağlantıyı kopyala” ye dokunun. MyMedia uygulamasını açın.

Benzer Konular