Haber

Evin Negatif Enerjisinden Kurtulmak

Uzun vakit geçirdiğiz evlerimizde negatif enerjilerden kurtularak daha olumlu ve pozitif etkiler oluşturmak için neler yapabiliriz. Evde kötü enerjiden kurtulmak ve daha hoş vakitler geçirmek için yapılabilecekler nelerdir?

Öncelikle evlerinizde dağınıklık ve düzensizlik enerjinizi kötü olmasına neden olur. Bu sebeple ince bir temizlik yaparak her malzemeyi ait oldukları yerde bulunmasını sağlamak ve bulaşık gibi kir ve pis olabilecek hiç ir şeyi bekletmemeliyiz. Evinizde bir değişiklik ile bu kötü enerjiden kurtularak pozitif bir enerji yakalayabilirisiniz.

Fazla olan eşyalarınızı ve çalışmayan malzemelerin evde bulundurmadan evin doğru düzenlemesi sağlayabilirsiniz. Evinizin güneş almasını sağlayarak güneş ışınlarının pozitif etkisinden yararlanabilirsiniz. Evde bulundurduğunuz çiçeklerin tercihinde bu anlamda önemli bir yere sahiptir

Evinizdeki negatif enerjileri tespit etmenize yardımcı olabilecek birçok teknik var. Bugün size negatif enerjileri evinizden temizleyecek ve ailenizdeki uyumu koruyacak en basit olanı göstereceğiz.

Yaşadığımız her yerde belirli enerjiler yaşıyoruz. Evlerimiz, birçok enerjinin buluştuğu bir birlik alanıdır – duygularımız, düşüncelerimiz ve duygularımız belirli bir enerji türünü yayar, aynı zamanda diğer enerjileri de çeker. Evimizdeki aile üyeleri, komşular veya ziyaretçiler, refahımızı etkileyebilecek negatif enerjiler getirebilir.

Evimize girdiğinde , negatif enerjiler tüm yaşamımızı etkiler. Bütçemizin dalgalanmasına, aile üyeleri arasındaki ilişkileri koparmasına ve evimizdeki uyumu bozmasına neden olabilirler. Sonuç olarak, yaşamak için istekli olmadan, endişeli, huzursuz ve kırılmış hissedeceksiniz. Ancak, belirtiler erken fark edilmeyebilir, bu nedenle evinizdeki negatif enerjiyi nasıl tespit edeceğinizi bilmek önemlidir.

Başlamadan önce uyumsuzluğun nedenini bilmek önemlidir – bazen negatif enerjiler bile suçlu değildir. Ancak, temel sorunu bulamıyorsanız, kötü hileleri tespit etmek için bu numarayı deneyin

Temiz bir bardak alın ve içine deniz tuzu dökün – camın yaklaşık üçte birini kapsamalıdır. Camı suyla doldurun, sonra kötü vibrasyonların en güçlü olduğunu düşündüğünüz odaya koyun. Camı gizli bir yere koyun ve tam bir gün boyunca bırakın.

Kimsenin o noktadan hareket etmediğinden emin olun . 24 saat sonra camı inceleyin – eğer bıraktığınız gibi, o odada negatif enerji yoktur. Numarayı başka bir odada deneyebilir ve neler olduğunu görebilirsiniz. Camın lekeleri varsa ve açıkça bıraktığınız gibi değilse, enerji sorunlarının bir sonucudur.

Bu durumda, yeni bir cam ile tekrar prosedürü tekrarlayın ve bıraktığınız kadar temizleyin.

Benzer Konular