Youtube Kopya Videolara Son Veriyor

Youtube Kopya Videolara Son Veriyor ; YouTube, içerik oluşturucuların telif hakkı ihlali tespit etmesini ve bildirimde bulunmasını sağlamak için bir “Telif Hakkı Eşleştirme” aracı geliştirmiştir.

Dünyanın en popüler video paylaşım platformu olan Youtube, içeriğin zaten mevcut olup olmadığını veya sitenin diğer videolarının yüklendiği zaman videonun nasıl görüneceğini tarayacak ve kontrol edecektir.

Gönderilecek Youtube Bildirimi

İçerik oluşturucuların videoları YouTube’da yayınlanıyorsa, aracı kullanan içerik oluşturuculara bir bildirim gönderilir. Bu, içeriğinizin bir kopyası olduğunu doğrularsa YouTube harekete geçecektir.

YouTube’un yeni “Telif Hakkı Eşleştirme” aracı, 100’den fazla aboneliği olan içerik oluşturuculara sunulacak. Kanalların performansına göre otomobil, müzik, sinema vb. Kullanacaktır.

Video algılandığında Youtube Mindless Copy Video reddedilecektir. Aynı video ve müzik videoları Yotuube kopya videolarında oluşturulduğundan oluşturulur. Bu algoritma ile Youtube fazlalıklardan kurtulacak ve daha hızlı erişim sağlayacaktır.