Your Phone Akıllı Telefonlar Windowsa Geçiyor

Your Phone Akıllı Telefonlar Windowsa Geçiyor. Microsoft, son birkaç aydır duyduğumuz, iOS ve Android akıllı telefonlarını Wihndows ile senkronize etmenizi sağlayan Telefon uygulamanızı kullanıma sunmuştur. Microsoft artık yeni bir mobil cihaz uygulamasıyla gündemde.

Mobil telefon pazarına Windows Phone işletim sistemine giriyor, ancak istenen başarıyı yakalamıyor. Ancak, bu uygulama Windows işletim sisteminde çalışıyor. Firman Your Phone adlı uygulama Windows’ta kurulu ve Android işletim sistemiyle iOS ve akıllı telefonların senkronizasyonunu sağlar.

Akıllı telefonlar Windows‘a geliyor: Microsoft Telefonunuz Microsoft Build konferansında, 2018’in başlarında, Windows 10, Android ve iOS ile uyumluluğu artırmak için tanıtıldı. Bu tanıtılan uygulama şimdi resmen mevcut. Telefon uygulamanız, cep telefonlarını Windows ile daha kullanışlı hale getirmek için geliştirilmiştir. Başvuru son aşamaya gönderildikten sonra uygulama kısa bir süre içerisinde sunulacaktır.

Windows 10 Insider Preview Build 17728’deki uygulama, geliştiriciler tarafından ilk etapta kullanılacak ve test edilecektir. Uygulamanın önümüzdeki günlerde herkes için geçerli olması bekleniyor. Basit bir tasarıma sahip olan Telefon uygulamanızın adı, kendisi kadar basittir.

İlk olarak, Android cihazlarını destekleyecek uygulama testlerinden sonra iOS işletim sistemi olan telefonları destekleyeceğiz. Kullanıcılar, cihazlarında depolanan fotoğraflara kolayca erişebilecek ve doğrudan Office belgelerine sürükleyebilecek. Uygulama, Windows 10 ile cihazınızın içeriğine hızlı ve kolay erişim sağlayacaktır.

Çok benzer Telefon uygulamanızın Microsoft tarafından birçok benzerliği vardır. Özellikle büyük üreticiler telefonlarına özel senkronizasyon uygulamaları geliştiriyorlar. Ancak Windows kullanıcıları bugüne kadar bu tür bir uygulamaya sahip değillerdi. Alınan adım mantıklı görünüyor ve Microsoft’un bu etkiyi biraz daha genişletecek bir kullanıcısı var.