Yeni İphoneler Rengarenk

Yeni İphoneler Rengarenk ;

Eylül ayında tanıtılacak yeni iPhone modelleri yepyeni iPhone Renkli seçenekleri ile çıktı. Yeni iPhone modellerinde hangi İphone Rengarenk seçenekleri sunacak

Apple, bu yılın sonuna doğru Eylül ayında bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlikte 2018 model iPhone’a yer verilecek. 3 farklı modelde Apple’ın yeni renk seçeneklerinin yanı sıra zorlukla karşılaşması bekleniyor.

Apple’a olan yakınlığıyla tanınan Ming-Chi Kuo, bugün yeni iPhone modellerinin beş farklı renk seçeneğinin olacağını açıkladı. Bu renkler Pembe, Gri, Beyaz, Mavi, Kırmızı ve ilginç Turuncu olacak.

İphone Rengarenk

Ming-Chi Kuo, bu renk seçeneklerinin en iyi iPhone ve iPhone Plus modellerinde olacağını vurgulamaktadır. LCD ekranlı uygun fiyatlı iPhone modelinde sadece beyaz ve siyah renk seçenekleri bulunacaktır.

2018 model iPhone modellerinin tekrar 999 $ bandında satışa sunulacağı söyleniyor. Ancak bu modeller ülkemizde yine 6,099 TL’den satışa sunulmayacak. 2018 model iPhone’ların fiyatı, yeni SCT artışları ve yükselen programlara bağlı olarak 7,099 TL’den başlayacak. Bu fiyatın minimum sınır olduğunu ve daha da fazlasını alabileceğinizi varsayalım.