Yeni iPhone X Plus Fiyat ve Özellikleri

Yeni iPhone X Plus Fiyat ve Özellikleri ; Apple’ın yeni iPhone’ları ilk kez basılacak! Bak ne geliyor?
Her yıl olduğu gibi, iPhone yolcuları Apple’ın Eylül ayında yeni ürün lansmanını bekliyor.
 teknoloji uzmanlarının merakını bırakacak bir sızıntı vardı.

Letonyalı tasarımcı Veniamin Geskin, bu yıl 6.5 inçlik iPhone X Plus ve 6.1 inçlik iPhone Dummy’nin piyasaya sürüleceğini öne sürdü. Geskin ayrıca telefonların fotoğraflarını paylaştı.

Fotoğraflara göre, iPhone X Plus’ın iki kamerası olacak, standart modelde ise sadece bir kamera var.

Fotoğraflarda parmak izi tarayıcıları yok gibi görünüyor.
Yeni modellerde Tam Aktif LCD özellikli. IPhone X Plus, paslanmaz çelik bir çerçeveye sahip olacak ve 6.1 inçlik Dummy, alüminyum bir çerçeveye sahip olacak.

Altın rengi gümüş olan iPhone’un da altın rengi seçeneği olması bekleniyor. Kukla modellerin sarı, turuncu, mavi ve diğer renk seçeneklerine sahip olması bekleniyor.

iphone x plus

IPhone X ile benzer bir tasarıma sahip olamazsınız.

İşte bu nedenle Apple’ın 2018 serisi üç boyutlu cepheleri bir çentik taşıyacak ve Face ID desteği ile geleceğini ortaya çıkaracak. Dahası, üç cihazın hepsi farklı ekran boyutlarına sahip olacak. 6.6 inç ekranlı bir modeli olan 6.7-inç ekrana sahip bir modele sahiptir.

Apple iPhone 6 Plus modeli gerçek olabilir.

İPhone X’i, en büyük ekranlı iPhone ile köşe açılarını göstermek için kullanabilirsiniz. IPhone 8 Plus, iPhone X’den daha fazla ekran görüntüler. Bu nedenle, Plus boyutunda iPhone’ları tercih eden kullanıcıların, şüphesiz bir iPhone X alması ve Brezilyalı bir Apple hayranı sitesi olan iHelpBR’nin bunun gerçekleşeceği sonucuna varmasıdır.