Yeni Galaxy Tab S4 Geliyor

Yeni Galaxy Tab S4 Geliyor ; Tablet pazarının popülaritesini kaybettiği sonraki zamanlarda, Samsung, Tab S4 ile pazarı yeniden yüceltmeye hazırlanıyor.

10,5 inçlik Super AMOLED ekran üzerinde 2560×1600 piksel çözünürlüğe sahip olan Galaxy Tab S4, tasarımı ve ince ekran çerçeveleriyle dikkat çekiyor.

Snapdragon 835 tarafından güçlendirilen tablet, 4GB RAM ve 64GB / 256GB daha fazla depolama kapasitesiyle çalışmaktadır.

Hoparlörler AKG tarafından optimize edilirken, 7300mAh batarya hızlı bir şekilde şarj edilir. Arkada, 13 MP çözünürlükte kamera 4K video kaydedebilir. Ön kamera 8 MP çözünürlük kalitesi sunuyor.

Tabletin en göze çarpan detayı, Samsung DeX aksesuarını destekleyen ilk tablet modeliydi. DeX aksesuarına bağlıyken, tablet arayüzü bir masaüstüne benziyor ve Microsoft Office gibi uygulamalar birden çok kez çalışabilir.

Eminim bu özellik birçok ofis çalışanı için ilaç olarak gelecektir. Ayrıca, HDMI-USB Tip-C dönüştürücü adaptör ile Samsung DeX üzerinde harici bir monitör olarak kullanılabilir.

Ayrıca gelişmiş bir S Pen ekran kaleminin yanı sıra sizi de bekliyor olacak. Galaxy Tab S4, 64 GB WiFi sürümü için 649 dolar ve LTE sürümü için 850 $ dolar karşılığında satışa sunulacak. Ürün 24 Ağustos 2018 tarihinden itibaren rafta yerini alacak. Türkiye’nin S4 Tab satış fiyatı henüz tavsiye edilmediğini açıkladı.