Whatsapp Web Nasıl Kullanılır

Whatsapp Web Nasıl Kullanılır

WhatsApp, Ocak 2015’ten beri tarayıcıda bulunan WhatsApp’ın web versiyonunu duyurdu. IOS, Android, Windows Phone, Symbian S serisi ve BlackBerry telefonlarında WhatsApp ile uyumlu olan web versiyonu birçok farklı platformda var olmaya devam ediyor. WhatsApp Web’i nasıl kullanırım?

whatsapp-web-nasil-kullanilir

IOS için; Ayarlar >> WhatsApp Web’e gidin.
Android için; Sohbete git >> Menü >> WhatsApp Web.
Nokia S60 için; Menü >> WhatsApp Web’e gidin.
Windows Phone için; Menü >> WhatsApp Web’e gidin.
BlackBerry için; Ekranı aşağı çekin >> WhatsApp Web’e git
WhatsApp web sayfasını açtıktan sonra, WhatsApp uygulamasını tekrar telefonunuzdan açın. WhatsApp >> Ayarlar’a gidin ve WhatsApp Web’e dokunun.
Telefonunuzun kamerasına odaklanarak bilgisayarınızın WhatsApp Web sayfasındaki QR kodunu tarayın. QR kodunu tarandıktan sonra, artık hem bilgisayarınızda hem de telefonunuzda WhatsApp’ı kontrol edebilirsiniz.

Web WhatsApp’tan Nasıl Çıkış Yapılır ?

WhatsApp’e hayatımızın çılgın hayatına girdikten hemen sonra, şimdi Pcdende WhatsApp’ı kullanmak mümkün oldu.

 WhatsApp’ın telefonlarımıza daha hızlı ve daha rahat bir yansımasını aktarmak için WhatsApp’ı kullandık. Bugün, beklenen pozisyonlarda olan Web WhatsApptan için neyin iyi olacağı konusuna değinmek istiyorum. Kişisel veri güvenliğiniz ne olursa olsun, WhatsAppa’yı bilgisayarınıza bağladıysanız, Web WhatsApp sayfasının sol tarafındaki seçenekleri kullanarak tarayıcı geçmişinizi silmek için WhatsAppent web sayfasına göz atabilirsiniz.

WhatsAppt’den çıkıp arama geçmişinizi silme, kullanıcılarınızın WhatsAppa’ya ait değerli Web bağlantınızı görmesini istemiyorsanız, kullandığınız tarayıcının geçmişini silmenin daha iyi olacağı anlamına gelir.

Telefonunuzdan whatsapp ı acın ve web whatsapp Çıkış yapın butonunu secin aksi taktirde bilgisayarda açık şekilde kalacaktır.