Whatsapp Ücretli Olacak mı

Whatsapp Ücretli Olacak mı sorusu bitmek bilmiyor

Whatsapp ücretlendirilecek? Facebook Whatsapp’ı aldığında, Whatsapp’ın gönderilen mesaj başına ücretlendirileceği ve ücretlendirileceği mesajlarını tekrar alevlendirdi. Böyle bir şey var mı?
Whatsapp’ın yönetiminin el değiştireceğini ve Whatsapp’ın Facebook’un 19 milyar dolarlık harcaması için ödeme yapması gerektiğini düşünenlerin başı çekiyor. Whatsapp’de rastgele kullanıcılara gönderildi

Mesaj ‘Whatsapp Cumartesi sabahı ödenecek. Bu mesajı en az 10 kişiye gönderirseniz, oturum açma mavi olur ve ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Whatsapp 0.01 euro / mesaj olacak. ”

Ama konu bu değil. Whatsapp’ın yeşil logosunun, Whatsapp’ın mesaj başına ödeme gündeminde olmaması, mesajı herhangi bir kişiye gönderirseniz mavi olmayacaktır.

Whatsapp’ın kullanıcılardan yıllık bir kerelik ücret alması doğrudur; ancak mesaj başına ücret alınmaz. Bu nedenle, bu tür mesajlara herhangi bir şekilde saygı gösterilmemelidir.

WHATSAPP KARAR VERME

Geçen yıl aynı formatta, birçok Whatsapp kullanıcısı mesaj alıyordu. Mesajda yine Whatsapp ödenecek; ancak bu mesajı x kişisiyle paylaştığınızda, logolar mavi olacak ve uygulamanın olduğu gibi kullanılmayacağı söyleniyor. Tabii ki bu bir tuzak mesajdı. Bu mesajlara inanan insanların çokluğu nedeniyle, mesajlar hızla yayıldı. Mesajlar, Twitter’da en çok konuşulanlar listesinde yer alan sosyal medyada da çok konuşuldu.