Whatsapp Renkli ve Kalın Yazı Yazma Özelliği

Whatsapp Renkli ve Kalın Yazı Yazma Özelliği nasıl olur.

Whatsapp Kalın Yazma … italik son zamanlarda oblik yazı yazma konusunda karşılaştığımız sorulardan biridir. WhatsApp sürekli yenilenen bir yapıyla etkileşime girmeyi amaçlamaktadır. Kullanıcıların istekleri doğrultusunda kendini güncelleyen WhatsApp, nihayet kullanıcıların beğeneceği bir yenilik yaptı. Karanlık bir mesaj yazmak isteyen WhatsApp kullanıcıları

WhatsApp mesaj kalın yazı özelliğini aramaya başladı.

WhatsApp artık bu güncellemeyi ilk defa Play Store’dan beta sürümüne veriyor ve yeni güncellemeyle tüm kullanıcılara sunabiliyor. Aslında WhatsApp, WhatsApp’dan daha kalın yazı tipinde ve eğik yazı tipinde yazmaktan daha kolaydır, ancak WhatsApp, cesur tipte bazı özel karakterler yazmanın farklı bir yolunu sunmuştur.

Whatsapp uygulaması ile extra uygulama ile yazı rengi değiştirmek için indirme logosuna tıklayın.

WhatsApp uygulamasını açın ve telefonda menü düğmesine basın. Açılır menüden “Ayarlar” ı seçin ve açılır ekranda “sohbet ayarları” nı tıklayın. Gelen sohbet ayarları ekranındaki “yazı tipi boyutu” seçeneğine tıklayın. Yazı tipi boyutu ekranında, WhatsApp size boyutu değiştirmek için üç seçenek sunar. Whatsapp yazı tipi boyutu istediğiniz seçenek ile değiştirilebilir, bunlar büyük, küçük, orta seçenekler. Bu üç seçenek arasından seçim yaparsınız ve işlem biter. Whatsapp’da, sohbet ettiğinizde metin boyutunuz otomatik olarak değişecektir.

Whatsapp Bold Yazma

Whatsapp’ta kalın yazmak için yapmanız gereken tek şey mesajın başına ve sonuna bir * eklemektir. Örneğin, * TeknoArisi * gibi bir mesaj gönderirseniz. Hürriyet yazıları kalacak.

Whatsapp Italic (Italic) Metin Yazımı

Whatsapp’da italik yazmak için yapmanız gereken tek şey, mesajın başında ve sonunda _ işaretini eklemektir. Örneğin, _TeknoArisi_ gibi bir mesaj gönderirseniz. Hürriyet yazıları eğilecek.

Whatsapp Yazma Scratch Yazma

Whatsapp’da çizik yazmak için yapmanız gereken tek şey, mesajın başına ve sonuna ~ işareti eklemektir. Örneğin, ~ TeknoArisi.Com ;  gibi bir mesaj gönderirseniz.