Whatsapp Plus nedir

Whatsapp Plus nedir Whatsapp Android uygulamalarına bir dizi ek özellik ekleyen bir uygulamadır. WhatsApp Plus, Android telefonlarda kullanılan ve WhatsApp uygulamasına ek özellikler ekleyen bir yardımcı programdır.

WhatsApp Plus 2018, WhatsApp’da daha fazla özellik kullanmayı, uygulamada daha uygun değişiklikler yapmayı ve istediğiniz farklı ayrıntıları elde etmeyi seçebileceğiniz normal WhatsApp’ın yerini alır. Uygulamayı yüklemek için önce normal WhatsApp uygulamasını silmeniz istenir. Bunu yapmadan önce, verilerinizi hem Drive hem de yerel diskteki çeşitli yerlere kaydetmelisiniz. Ardından, telefonunuzda WhatsApp Plus’ı kurabilir ve tüm yeni özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz. APK’nın telefonunuzun ayarlarında yüklenmesini engelleyecek çeşitli ayarları devre dışı bırakmadıysanız, bunları da kapattığınızdan emin olun. İşte uygulamanın tüm özellikleri:

Gizlilik: Mavi , 2. tik, yazı, kayıt, mavi mikrofon ve diğer her şeyi gizleyebilirsiniz.

Profil ? : Whatsapp Plus ile profilinize kimlerin baktığını kolayca görebilirsiniz.
Temalar: Whatsapp Plus ile temaları tema mağazasından indirebilir veya temaları kendi zevkinize göre yapabilirsiniz. Kabarcık ve tik tarzı gibi birçok özelleştirilebilir ayar da vardır.
Kayıt Kaydı: 24 saat boyunca ne olduğunu kaydetme.
Artan Medya: Geliştirilmiş medya ile 1GB video ve sınırsız resim gönderebilirsiniz.
Dil Seçenekleri: Türkçe, Azerice ve İngilizce mevcuttur. Sohbetlerdeki dil çevirisi de vardır.
Çevrimdışı Modu: Çevrimdışı Mod ile whatsappta’nız varsa çevrimdışı bile göreceksiniz.
Sürekli Çevrimiçi Mod: Sürekli Çevrimiçi Mod ile Whatsapp’dan giriş yapmışsanız (arka plan açık olmalıdır) 15 dakika çevrimiçi olarak gösterilecektir.
Sohbet Kilitleme: Görüşmelerinize bir PIN kilidi koyabilirsiniz.
Dahası: Seni bekleyen düzinelerce özellik var.

Öte yandan Whatsapp Plus da sorun yaratabilir. Bazı kullanıcılar  Whatsapp Plus’ı sevmedikleri ve kaldırdıkları 24 saat boyunca engellendiklerini iddia ediyorlar. Bu nedenle, Whatsapp Plus’ı kurarken bu riski de görmelisiniz.