Whatsapp Çoklu Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır

Whatsapp Çoklu Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır

 

WhatsApp kullanıcıları, tüm kullanıcılar için çok beklenen video grubu arama özelliğine erişmeye başladı. Yeni özellik sayesinde 4 kişi ile pazarlık yapmak mümkün olacak.

WhatsApp’ın merakla beklenen yeni özelliği, tüm kullanıcılar için son olarak açık. Herkes daha önce yalnızca beta sürümünü kullanan bazı kullanıcılara sunulan video grubu arama özelliğinden yararlanabilir. Birçok farklı ülkeden ve kıtadan gelen WhatsApp kullanıcıları, yeni özelliklere zaten sahip olduklarını Twitter’da paylaşıyor.

IOS, Android ve Windows akıllı telefonlar için gelecekteki video grubu aramalarından yararlanmak için öncelikle WhatsApp uygulamasını güncellemeniz gerekir. Bir başkasıyla görüntülü görüşme yaptığınızda, sağ üst köşedeki ‘Katılımcı Ekle’ düğmesine basmalı ve almak istediğiniz kişileri listeden işaretlemelisiniz.

Whatsapp’da milyonları sevmek için büyük yenilik
Video grubu araması 4 kişi ile sınırlıdır. Aradığınız tüm katılımcıların onayını aldıktan sonra, ekran dörde bölünecek ve ayrı bir kullanıcı görüntülenecektir.

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp, gruplar halinde video-on-a-talk özelliği sunuyor. Whatsapp grubunuzda, grup üyeleriyle toplu olarak görüntülü sohbetler yapabilirsiniz. Görüntülü konuşma nereden geliyor?

WhatsApp, popüler mesajlaşma ve sohbet uygulaması olarak dünyanın en popüler ağı haline geldi ve kullanıcılarından memnun oldu. Yeni özelliğe göre, WhatsApp dört katılımcı ile görüntülü sohbet sunacak ve birbirleriyle konuşmalarını sağlayacak. Başlangıçta Android sisteminde test edilecek şekilde tasarlanan bu yenilik, iOS için de test edilecek.

Diğer taraftan WhatsApp, Messenger uygulamasında Facebook’a benzer uzantıları yayınlamaya hazırlanıyor.