Westworld’ün mobil oyununa Büyük ilgi oldu

Westworld’ün mobil oyununa Büyük ilgi oldu

HBO’nun ABD merkezli dijital yayın platformu olan Westworld’ün mobil oyunu, popüler iOS ve Android için çıktı.

Son zamanlarda film ve dizi oyunlarının yükselişe geçtiği bir gerçektir. Genellikle PC ve konsol tarafında çok başarılı olmayan bu prodüksiyonlar, mobil dünyada kaliteden bahsedebilir.

Westworld’ün ikinci sezonu hazır olduğunda, oyuncuları memnun edecek bir mesaj vardı. IOS ve Android için Behavior Interactive tarafından geliştirilen Westworld oyunu nihayet ilk kez oldu. Hem iOS hem de Android için kullanıma sunulan oyun, oyuncuları hikaye açısından ilk sezona taşıyor. Theresa Cullen, şehir kurma oyunlarını entegre etmede liderdir.

Westworld’ün mobil oyunu çıktı!

Park yöneticisi olarak izlediğimiz karakter, kendi parkını yönetmemizi istiyor. Beni Fallout Barınağı’na hatırlatmadı, hatta aynı. Bir yandan yeni host robotlar üretirken parka yeni haritalar ve hikayeler ekleyebiliriz. Sırayla gördüğümüz birçok ana karakter var. Bu tanıdık figürleri Ford’un odasına dair birçok önemli ayrıntıya sahip olduğu gerçeğini görebilmek için iyileştirmeler yaparak hızla para kazanmamız gerekiyor.

Eğer dizinin sıkça takipçisi iseniz, kendi parkınızı oluşturabilir ve burada iOS’a ve sonra Android sürümlerine ulaşarak eğlencenin bir parçası olabilirsiniz.