Turkcell BiP Nedir , Turkcell BiP Nasıl Kullanılır

Turkcell BiP Nedir ve Turkcell BiP Nasıl Kullanılır  Ayrıca yerli ve milli türler de yeni santral versiyonu.
Turkcell BiP, insanlar ile internet üzerinden mesajlaşma, sesli ve görüntülü görüşme uygulamasına karışıyoruz. Bu özelliklerin yanı sıra, kapaklar, silinen mesaj, grupça mesajlaşma, konum paylaşma, para transferi özellikler de bulunuyor.

Uygulama, birebir veya grupça her zaman internetten ücretsiz olarak mesajlaşma imkanı sunuyor.

Bu özelliklerin en başında para transferi özelliği. Uygulamanın para gönderilmesini sağlayan istek istiyorum. IBAN, hesap no gibi karışık işlere girmene gerek kalmıyor. Kısacası para göndereceğin insanların bunu bilmen yeterli oluyor.

Para kazanmak özelliğinin yanı sıra uygulama, eğlenmenize yarayacak içerikler de sunar. Bu caps’lere ek, güzel sahne da bulunuyor. Ayrıca özel çıkartmalarda var. İstediğin yıkan kendi caps’ini yapabilirsin.

HD kalitesinde görüntülü sohbet uygulaması. Bu özellik dışında, keşfediliyor bölüm de bulunuyor. Bu keşfet bölümüyle spor, moda veya teknoloji gibi ilgi alanlarınızdaki sütlerimizdeki gelişmeleri takip edebiliriyorsunuz.

Keşfet özelliğini yanı sıra, uygulamada oyunlar da bulunuyor. Bu oyunlar sudoku, Jelly Madness, Bubble Shooter ve çok daha fazlası BiP’te var. Son olarak, MSN uygulamasında da bildiğimiz titreşim özelliği, bu uygulamada da var.

Turkcell BiP Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı kullanim ilk olarak, indirmeniz gerekiyor. İndirme çözmek için mevcut olmalıdır. Öncelik olarak, telefonunuzda Appstore, Appmarket veya Google Play Store olması gerekiyor. Bunun dışında, BIP yazıp 2222’ye ücretsiz gönderdikten sonra, gelen linke edebilir indirebiliyorsunuz. Son olarak, tabletinizde veya tabletinizde sitesi kullanabiliyorsunuz. Uygulamayı indirdikten sonra, tüm kelimeleri kullanabiliyorsunuz.