Titreşimli Külot Sosyal Medyayı Ayağa Kaldırdı

Titreşimli Külot Sosyal Medyayı Ayağa Kaldırdı

Canlı Hissi’ adı altında bir reklamı paylaşan Meksikalı iç çamaşırı firması, ‘cinsiyetçi’ yeni ürün yüzünden kadın müşterilere tepki gösterdi. Külot, bir futbol maçında gol atıldığında kadınları Dünya Kupası’ndan zevk almaya teşvik etmek için genital organı canlandırmaya başlıyor.

Bir kadın eşiyle futbol izliyor, daha çok kadın ilgisini çekmek için daha fazla kadın sallamak üzere programlanmış bir iç giyim reklamında.

Maçın başlangıcında, adamınız erkek arkadaşıyla ilginç karşılaşma hakkında tartışmaya başlıyor. İç giyim şirketi de bu tartışmaya bir son vermek için kadınların dikkatini çekmeye çalışıyor.

Titreşimli Külot Sosyal Medyayı Ayağa Kaldırdı

İç çamaşırı titremeye başladığında, kadın heyecandan sonra uyarılmaya başlar.

Ancak reklam, sosyal medyadaki pek çok kadının tepkisini çekmiştir. Twitter kullanıcıları, reklam ve ürün cinsiyetçisi bulduğunu söyleyerek, Dünya Kupasının keyfini çıkarmak için seks oyunlarına ihtiyaç duymadıklarını söyleyerek şirkete tepki veriyor.

Ürün “erkek hobileri” ve “kadın hobileri” ile ilgili cinsiyetçi fikirleri ifade eder; Kadınlar için rahatsız edici ve alışılmadık sporlar.

İç çamaşırı şirketi Vicky Form, kendinden emin ve kendine güvenen olduğunu söylüyor. Tasarım aşamasında iç çamaşırı hala talep edilirse, satış ortaya çıkacaktır.