Temmuz vizyona giren filmler

Temmuz vizyona giren filmler

Skyscraper  Gökdelen

Rawson Marshall Thurber tarafından yönetilen; Dwayne Johnson, Noah Taylor, Pablo Schreiber, Neve Campbell, Byron Mann, Kevin Rankin ve Roland Moller.

Eski bir FBI lideri ve savaş gazisi olan Ford; sorumlu olduğu gökdelenlerin güvenliği için suçlanıyor ve bir kaçak olarak ismini temizlemeye çalışıyor.

Terminal

Vaughn Stein, Margot Robbie, Mike Myers, Simon Pegg, Dexter Fletcher, Matthew Lewis, Max Irons ve Katarina Cas’ın rol aldığı “Terminal” i yönetti.

Bilinmeyen ve karanlık bir şehrin kalbinde, film iki suikastçı, ölümcül bir hastalıkla mücadele eden bir öğretmen, gizemli bir hizmetçi ve meraklı bir garsonun peşine odaklanıyor. Vaughn, Stein’in izleyicinin karşısındaki ilk uzun metraj filmi olarak görünecek.

 

La villa (Deniz Kıyısındaki Ev)

Robert Guediguian’ın “Sahil Evi”, geçmişte yaşamış olan üç kardeşin, babalarının son günlerinde yaşadığı olaylarla ilgili.

 

Mary Shelley

Haifaa Al-Mansour tarafından yönetilen Mary Shelley, Mary Wollstonecraft’ın bu dönemin en popüler romantik şairlerinden biri olan Percy Shelley ile Godwin’i başlatma sevgisini ve daha sonra Frankenstein’ın yazılmasına kadar uzanan hikayesini anlatıyor.

Suudi Arabistan film yönetmeni Haifaa Al-Mansour’un Emma Jensen, Elle Fanning, Maisie Williams, Stephen Dillane, Douglas Booth, Joanne Froggatt, Bel Powley ve Tom Sturridge ile senaryoları.

Downrange (Dehşet Yolu)

Ryuhei Kitamura’nın “Terör Treni” ile tanınan “Terör Yolu”, arabanın lastiğinin patlamasının, kuşların uçmadığı bir yerde hayatta kalan bir grup soytarıdır; Onları avlamaya çalışan acımasız bir keskin nişancı ile mücadele ediyorlar.

Film Kelly Connaire, Stephanie Pearson, Rod Hernandez, Anthony Kirlew, Alexa Yeames ve Jason Tobias tarafından aday gösterildi.

 

The Forlorned (Şeytan Kulesi)

Andrew Wiest yönetmenliğini üstleniyor; Haftanın bir başka gerilim filmi olan “The Devil’s Tower”, başrollerini Colton Christensen, Elizabeth Mouton, Cory Dangerfield ve Robert Bear; Gördüğü deklarasyonda, bir deniz fenerini tamir etmek için adaya giden bir adam, lanetli deniz fenerinde geçmişe bakar.

 

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili)

Genndy Tartakovsky’nin “Hotel Transilvanya 3: Yaz Tatili” adlı üçüncü animasyon dizisi; Dracula ve ailesi, lüks bir canavar gemisinden başlayarak beyaz perdeye tatil maceralarını taşıyacaklar.

 

Bende Kal

Utku Uçar yazdı ve yönetti; Süleyl Uygur, Ruhi Sarı, Sadi Celil Cengiz, Peker Açıkalın, Yüksel Molla ve Elmalıpınar’ın başrollerini paylaştığı “Bende Kal” adlı ana komedi; Bir grup arkadaşın maceraları hakkında.

 

Kapalak Kızı

Ramazan Özer ve Fatih Gürler, korku ve paranormal video içerikleriyle tanınan yeni filmleri izleyiciyle “Kapalak Kızı” ile karşı karşıya getirecek.

 

Cici Babam

Meltem Bozoflu’nun komedi filmi “Cici Baba” ikinci kez seyirciyle buluşacak.