Telefon Bağımlılığının Çözümü

Telefon Bağımlılığının Çözümü Android 9.0 Pie ve özellikleri adı belirtmeye devam ediyor. Digital Wellbeing artık beta sürümü ile Pixel’e geliyor.

Google’ın en iyi özelliklerinden biri, 9.0 Pie’de Digital Wellbeing özelliğiydi. Dijital şifa gibi dönme yeteneği ile birlikte amaçlanan, telefon bağımlılığını azaltmaktır.

Digital Wellbeing, istatistikleri saklayan ve kullanımı ne kadar zaman harcadığınız, hangi uygulamalarda ne kadar zaman harcayacağınız gibi kullanımı azaltmaya yardımcı olan 9.0 Pie’nın temel özelliklerinden biri olacaktır.

Apple’ın benzer bir şey üzerinde çalıştığını biliyoruz. Ve şimdi, bu özellik Pixel kullanıcılarına beta olarak mevcut. Android 9.0 yüklü bir Pixel cihazınız varsa, beta programına katılabilir ve uygulamayı ilk kullanan siz olun.

Ancak, beta sürümümüzde olduğumuzu ve tamamen sorunsuz bir uygulama bekleyemeyeceğimizi hatırlatıyoruz. Bu linkten ayrıca beta programına katılabilir ve Digital Wellbeing’i kullanabilirsiniz.

Bağlantıya tıklayarak ve programa katılarak, tüm sorumluluklarınızdan sorumlu olduğunuzu belirtmek isteriz. Akıllı görüşmeler başladı!