Tatile Giderken Yanınıza Almanız Gereken Teknolojik Aletler

Tatile Giderken Yanınıza Almanız Gereken Teknolojik Aletler nelerdir ?

iPhone X; Uzun ömürlü pil, Portre modu ve Portre ışığı ile 12 MP çift kamera ve saniyede 60 karede 4K video çekimi, akıllı telefonlarda gördüğünüz en iyi video kalitesiyle seyahat etmeyi ideal hale getirir.

Kablosuz şarj noktaları

IPhone X ve iPhone 8, cam arka yüzey tasarımı sayesinde kolay ve kullanıcı dostu bir kablosuz şarj deneyimi sunuyor. Her iki model de, hem aksesuar olarak hem de araçların, kafelerin, otellerin, havaalanlarının ve ülkenin diğer birçok yerinde Qi sertifikalı şarj cihazları ile çalışır.

Yeni iPad, Apple’ın en uygun fiyatlı ve güçlü 9,7 inçlik iPad’i. Ve şimdi, daha da yaratıcı ve üretken olmak için Apple Pencil ile çalışıyor. İnternette gezinmek, yazmak, çizmek, çalışmak, alışveriş yapmak ve tüm gün süren pil ömrü ile iki şarj arasında yapmanız gereken her şeyi yapmak için bolca zamanınız olacak.

Yüksek Kapasiteli Bir Harici Batarya

cihazlarımızın akıllı oldukları sürece sürdüğünü biliyoruz. Tatil merkezlerinde, cihazınızı istediğiniz zaman istediğiniz yerde şarj edemezsiniz. Bu nedenle, yüksek kapasiteli bir şarj cihazının yakılması faydalıdır.

Selfie Çubuğu

Tatillerin en önemli özelliklerinden birinin bir selfie çubuğu olduğu gün kadar açık. Selfie barlar ömrümdeki uzun ömür yıllarımı geçti. Bazen günlük bir eşya olarak taşıdığımızı unutmamak için çantanızı  kontrol edin.

Cep telefon için Su Geçirmez  Kapak

Tüm akıllı cihazlarınız için öneriyoruz: Deniz kenarına gidenler için kesinlikle su geçirmez bir kapak sağlayın! Elektronik cihazlarımız suya karşı çok hassastır. Tatilinizi kayıp olmadan bitirmek istiyorsanız, kesinlikle burayı mutlaka yanınıza almalısınız.