Sony’nin Yeni Katlanabilir Telefonu Playstation’a Benziyor

Sony’nin Yeni Katlanabilir Telefonu Playstation’a Benziyor 6 inç büyüklüğünde olan ve 4K OLED ekrana sahip olması beklenen telefonun gerçekten şık gözüktüğü görülüyor. Ekrandaki cihazın bir Playstation konsoluna benzediğini söyleyebiliriz.

Ana ekranın yanı sıra 3 inçlik bir yan ekran olacak olan telefon çok fütüristik. İyi ya da kötü olup olmadığını bilmeyenler için, sizin için kötü bir haber olacaktır. Yukarıdaki resimden görebileceğinize bakarsanız, şık olacak ve ‘çentikli telefon’ tanımına uymayan şık bir çentik görebilirsiniz.

Sony Temmuz için Güvenlik Güncellemesini Başlattı Cihazın, 19 ve 12 megapiksele sahip iki arka kameraya ve 13 megapiksele sahip bir ön kameraya sahip olması planlanıyor. Kavram tasarımlarının kaderi sizsiniz; Bu konsept çizim, telefon hakkında gördüğümüz en son şey olabilir. Yine de pazara gidersek, birçok alıcıyla şık bir telefon olacağını söyleyebiliriz.

Güney Koreli bir kaynaktan çıkan bir rapora göre, Sony ve LG Display, önümüzdeki dönemde OLED ekran iş dünyasındaki çalışmalarını genişletiyorlar. Sony ve LG Display’in sadece basit OLED ekranlar değil, aynı zamanda esnek OLED ekranlar üreteceği belirtiliyor.

LG Display, son teknoloji Sony TV’leri için zaten OLED ekranlar sunuyor.
Business Korea tarafından paylaşılan bilgiler gerçeğe dönüşüyorsa, LG Display bu sefer Sony’nin amiral gemisi telefonları için esnek OLED ekranlar üretecek.
Samsung’un katlanabilir ekranlı telefonla Galaxy X’ten sonra katlanabilir ekranlı telefon açacağı iddia ediliyor.
Tabii ki, Samsung’un katlanabilir ekranlı telefonu ilk defa tanıtması bekleniyor.

Kulağıma göre Sony’nin yeni amiral gemisi olan Xperia XZ Pro, bir Snapdragon 845 işlemci ve 6 GB RAM ile güçlendirilecek. 4K çözünürlüklü 5.7 inç OLED ekran ile, telefonun fark yaratacağı ince ekranlı çerçevelerin kullanılması bekleniyor.

IP68 sertifikalı suya ve tütüne karşı dayanıklı olduğu söylenen telefonun 128 GB dahili belleğe sahip olduğu iddia ediliyor. Telefonun dahili hafızasının microSD kartlarla yükseltildiği söyleniyor.

3,420 mAh büyüklüğünde bir pille gelen telefonun arkasında 18 megapiksel ve 12 megapiksel bir çift olacak. Sony’nin yeni amiral gemisi telefonu için geri sayım başladı Çift kameranın telefona 2x oranında zum yapabileceği söyleniyor. Selfie çekimleri yapmak isteyenler için, telefonun önünde 13 megapiksel kamera olacak.
Sony, 26 Şubat’ta gerçekleşecek etkinlik için yeni telefonu spot ışığa çıkaracak.