Snake Yılan Oyunu Efsanesi Geri Döndü

Snake Yılan Oyunu Efsanesi Geri Döndü ; Nokia telefonlarının evi HMD Global, klasik yılan oyununun artan gerçekliği ile günden güne adapte oluyor. Yılan Maskesi ve Yılan Gerçek Dünya filtresi, yeni nesil oyun severlere efsanevi bir oyun getiriyor.

Oyunun temel bağımlılık özellikleri aynı kalırken, eğlenceli bir AR dokunuşu var: Artık oyuncular elma yiyen yılan olabilirler. Yılan Maskesi, yeni Facebook AR kamera teknolojisini kullanarak yılana olabildiğince geniş bir şekilde ulaşır.

Hayvanat bahçenizde, kumsalda veya uçakta nerede olursanız olun, Facebook kamera ile bir yılana dönüşmek mümkündür. Ayrıca Facebook Live Broadcast entegrasyonu sayesinde oyun Facebook’ta canlı ve arkadaşlar aksiyona katılabilir.

Yepyeni Yılan Maskesi, oyuncuların kendilerini efsanevi Snake karakterine dönüştürmelerine ve böylece oyuncunun yüz hareketlerine tepki vermelerine olanak tanımak için Nokia akıllı telefonun ön kameralı Android sistemini kullanıyor. Yılan Gerçek Dünya arka kamerayı aktive eder.

HMD Global Pazarlama Yönetim Kurulu Başkanı ve Başkan Yardımcısı Pekka Rantala şunları söyledi: “Facebook Messenger MWC 2017 için yılan oyununu duyurduğumuzda dünyaca ünlü oyun insanların kalbini kazandı. Yeni sosyal nesil için tasarlanan oyun, oyuncuların arkadaşlarını davet etmelerini sağlıyor ilk versiyonundan daha fazla keyif almayı ve paylaşmayı, ilk oyundan daha keyifli hale getirmeyi, yılan oyunu tarihinde ilk kez bir cihaz ön yükünün evrensel bir kanala geçtiğini ve dünya çapında 121 milyon oyuncuya ulaştığını görüyoruz. Oyuncuların yılanlara ve kameralı filtrelere sahip Facebook elmalarına izin vererek oyunculara daha da çekici bir deneyim ve HMD Global’deki popüler efsane oyununu yeni AR çağına taşıyoruz.

Facebook Kamera ile erişilebilen kamera efekti, yalnızca Nokia akıllı telefonlarında değil, tüm dünyadaki tüm Android ve iOS telefonlarda kullanılabilir.

HMD Global, oyuncuları # imasnake2 etiketi ile oynadıkları en sıra dışı yerleri paylaşmaya davet ediyor.

Oyun nasıl oynanır
  • Facebook uygulamasını açın
  • Facebook kamerayı açmak için sol üstteki kamera simgesine tıklayın
  • Yılan Maskesi oyununa gidin
  • Oynamaya başlayın!