Skype’ta sesli, görüntülü ve yazılı konferans görüşmesi nasıl yapılır

Skype’ta sesli, görüntülü ve yazılı konferans görüşmeleri yapabilir ve grup olarak sık sık konferans arayanlar oluşturabilirsiniz.

Yazılı ve sesli konferanslar, video konferans dışında ücretsizdir ve konferans katılımcılarından en az biri, video konferansları düzenleyebilmek için bir Skype Premium hesabına sahip olmalıdır. Konferans görüşmesi başlatmak için

Skype penceresindeki + işaretini ve “Kişi Ekle …” yolunu kullanabilirsiniz. Skype ve Skype Grup Oluşturma Konferansı – Skype + Açılan pencerelerden katılımcıları seçebilir ve konferansa başlayabilirsiniz. (Sesli ve yazılı konferanslar için 25 katılımcıya kadar) Skype ve Skype Grup Oluşturma Konferansı – Skype + Listeyi yanlışlıkla eklediyseniz veya listeden kaldırmak istiyorsanız, bu adı sağ tıklayarak seçilen kişilerin listesinden adını tıklayarak ve aşağıdaki Kaldır sekmesine basarak kaldırabilirsiniz.

Skype’ta Grup Oluşturma: Bir grup oluşturabilir, bir grup kaydedebilir, istediğiniz zaman grup konferansı başlatabilir veya sürekli olarak Skype’ta görüşme yaptığınız kişilerle bir grup konferansına katılabilirsiniz.

Grubunuzu oluşturmak için, Skype ana ekranında Yeni Grup Oluştur’a tıklayın. Açılan pencerede grup üyelerini seçip grubunuzu kaydedin. Skype ve Skype Grup Oluşturma Konferansı – Skype + Kullanıcıları bir gruba eklemek için, listenizdeki kişileri fareyle sürükleyerek grup penceresine sürükleyebilir veya + işaretini> Kişileri Ekle‘yi kullanarak bir grup ekleyebilirsiniz.