Seks Oyuncakları Bağımlılığı Artırıyor

Seks Oyuncakları Bağımlılığı Artırıyor. Önde gelen bir psikolog, aynı tedavinin, genellikle seks bağımlılarına, genel olarak seks robotu bağımlılarına da uygulanabileceğini belirtti.
Yapay zeka seks robotlarının yayılmasının cinsiyet bağımlılığındaki artışı artırabileceği veya var olan bağımlılığı sürdürülebilir hale getirebileceği belirtilmektedir.

Yaratıcılar, seks robotlarının sarsıcı bir evlilik veya yalnız başına veya engelli erkekler için bir nimet olduğu konusunda ikna olmadılar, ancak uzmanlar, toplamanın yararlarından emin değiller.

Sputnik’e göre, Psikolog Thaddeus Birchard, İngiliz Günlük Yıldızı Online’ya yapılan açıklamanın gerçeğine yakın yapay zeka robotlarının, cinsel bağımlılığın kendini gösterebileceği araçlardan biri olabileceğini söyledi.

Marylebone Psikolojik Terapi Merkezi’nin klinik direktörü olan Birchard, “Cinsel aktivite veya bağımlılığı ifade etmenin başka bir yolu olabilir” dedi. Marylebone Psikoterapi Merkezi cinsel bağımlılığı “durması zor olan cinsel davranışlar ve düşünceler” olarak tanımlar.

KORKUSUZ, ZORLU VE SADECE DENEYİM “

Birchard, cinsel bağımlılığı olan bir seçenek değildir. “Hem bireyler hem de ortakları için utanç verici, sert ve yalnız bir deneyim.

Seks bağımlılığı, zor duyguları anestezi etmenin bir yoludur. Bunlar yalnızlık, utanç, can sıkıntısı ve stres içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir. İçme problemi olanlarda alkol, sahip olduğu fonksiyonla aynı işleve sahiptir. Bu benim kendimden bir kaçış. Bu onun arkasındaki psikolojidir. Bir kişinin seksi olması genellikle bilinçsizce, onun hakkındaki acı verici duyguları ve inançları yöneten bir ilaç olarak kullanılır.

Seks robotlarının bağımlılık üzerindeki olası etkileri hakkında tartışmalar devam etmektedir. Bir eşin bağımlı kişinin yaşamına dahil edilmesi, hastalığın farkındalığının veya seks robotlarının olasılığının olumsuz bir etkisi olabileceğini, yani bağımlılığın gizlenebileceğini ve tedaviyi isteme olasılığını artırdığını düşündürmektedir.

Yapay zeka tabanlı robotlar insanın isteklerine göre özelleştirilebilir, bağımlılık yapabilecekleri söylenebilir. İlerde insanlar yapay zeka ne kadar zarar verecek görecez