Samsung Yeni Ürünlerinden Galaxy A6 Plus Özellikleri

Samsung’un en yeni ürünü olan Galaxy A6 plus, FHD + çözünürlüklü çerçeve ile 6 inç Super AMOLED ekrana odaklanıyor. Ancak daha önemli olan, ekranı bölerek çok sayıda işlemi büyük bir ekranla görüntüleyebileceğinizdir.

Kolay ve verimli çoklu görev için Galaxy A6 +. 6 inç ekran, aynı anda birden fazla uygulama ile başa çıkmak için yeterli alan sunuyor. Tabii ki, 8GHz 1.8GHz işlemci ve 4GB RAM de yüksek performans için önemlidir.

Hem videoyu hem de sohbeti aynı anda izleyebilirsiniz. Aynı anda iki program çalıştırarak daha geniş bir sohbet ağını çalıştırabilirsiniz.

Birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırmak için, önce kullanmak istediğiniz uygulamayı açın, ardından donanım tuşunu basılı tutarak ekranı bölün. Böylece bölüm için başka bir uygulamayı etkinleştirebilir ve isterseniz ekran boyutunu da ayarlayabilirsiniz.

sık kullanacağınızı düşündüğünüz bir uygulama ikili varsa ana ekrana kısayol olarak ekleyebilirsiniz ve ardından uygulama çiftini tek dokunuşla etkinleştirebilirsiniz. Kısa bir süre için farklı bir işlem yapmak istiyorsanız, bu ekranı bir süre kısaltabilirsiniz.

Ve şimdi aynı anda iki farklı haberci hesabı kullanalım … Ayarlar’a giderek Çift Messenger özelliğini etkinleştirebilir ve aynı anda iki hesap oluşturabilirsiniz. Böylece, ihtiyaçlarınız doğrultusunda hesaplarınız arasında hızla geçiş yapabilir ve kesintisiz iletişim kurabilirsiniz.

Kısacası, Galaxy A6 Plus’ın dev ekrana ve daha fazla detal ile ulaşması inanılmaz derecede kolay.