PUBG Mobile De klan Sistemi Komple Değişiyor

PUBG Mobile De klan Sistemi Komple Değişiyor Dev bir güncelleme ile, PUBG Mobile maceracı bir Savaş Modu ve tamamen yeni bir klan sistemi var.

Haziran ayında tanıtılan First Person Perspectives Mode’dan sonra, PUBG MOBILE yeni güncellemesi ile sağlam Mirimar ve Erangel alanlarını genişletiyor.

iOS ve Android oyuncuları, takımların savaş alanının küçük bir kısmına konsantre olabileceği yeni ve destansı bir savaş alanı sunan Battle Mode’a paraşütle girebilecek. Takımlar ve dayanıklılık, bu takımda sabit bir sınava tabi olacak, çünkü oyuncular bir takım 100 puana ulaşana kadar canlanabileceklerdir. Oyuncular her rakibi öldürdüklerinde üç puan kazanırlar, bir düşmanı öldüren düşmanları öldürürlerse ve takım arkadaşlarını koruyorlarsa bir puan kazanırlar.

Savaş Moduna ek olarak, PUBG Mobile July güncellemesi, oyuncuların bir araya gelip klan sisteminin ortaya çıkmasıyla egemenlik kurmaları için yeni bir yol sunuyor. Oyuncular klan oluşturabilir, özel klan ikonları oluşturabilir ve bir seviye atlayıp görevleri tamamlayarak özel ödüller kazanabilirler.

PUBG MOBILE güncellemesinin diğer özellikleri aşağıda listelenmiştir:

Yeni Kazanç Sistemi – Oyuncular çeşitli ödüller ve oyun içi öğeler kazanmak için eğlenceli karşılaşmalara katılabilirler.

SLR Keskin nişancı tüfeği – PUBG’nin PC’deki ölümcül SLR tüfeği, yeni tutuş ve dürbün aksesuarları ile daha fazla puan toplamak için PUBG MOBİL’a geliyor.

Yeni Bölge Sınıflandırması – Nationals, klan ve arkadaş bilgileri ilk ekranda görüntülenebilir ve oyuncular coğrafi bölgelere göre sınıflandırılmış Battlefields’a katılabilirler.

Özel Kaplamalar – Oyuncu, zırh, silah, uçak ve araç için çok daha çılgın kaplamalar kullanmaya hazırdır.