Projektörlü akıllı telefon Moviphone

Projektörlü akıllı telefon Moviphone Telefonlar artık hayatımızın neredeyse en önemli parçası haline geliyor. Bunun en büyük nedenlerinden biri de telefonlarımızın bu uzman tarafından getirilen ciddi bir uzmanlık ve yenilikler olduğudur. Birçok kişi oyun ve film oynarken daha büyük ekranlar izlemeyi tercih ediyor, aslında hem oyun hem de film deneyimini oldukça olumlu bir şekilde artırıyor.

Projektörlü akıllı telefon Moviphone

MoviPhone, hem büyük bir ekran hem de bir projektör olarak birçok kullanıcıyı cezbedecek. MoviPhone’un özellikleri 5,5 inç Full HD ekrana sahip olacak. MediaTek MT6750V, orta düzey bir işlemcidir. RAM tarafında 4 GB RAM var, depolama alanı ise 128 GB depolama alanına sahip. Kamera tarafında 16 MP kamera var, 8 MP’de bir ön kamera var. Pil tarafında, 4000 mAh batarya uzun süre hem telefon hem de projektör avantajı sunuyor.

MoviPhone en önemli özellik ise, 720p’de 100 inç büyük ekran ve 80.000: 1 kontrastlı net bir ekran göreceğiz. 599 $ ‘lık MoviPhone bu alanda başarılı olabilmekte, çünkü Samsung, Nokia ve HTC pazardaki modellerle piyasaya çıksalar bile ne yazık ki başarısız oldular.