PlayStation 5 Ne Zaman Çıkıyor

PlayStation 5 Ne Zaman Çıkıyor ;

Call of Duty’in geliştiricisi olan Infinity Ward, yeni nesil oyun konsollarının açılış tarihini açılış iş ilanıyla sızdırdı. PlayStation 5 yayın tarihi ne zaman? İşte PlayStation 5 çıkış tarihi!

Infinity Ward, Call of Duty, Call of Duty 2, Call of Duty 4, Call of Duty MW2, Call of Duty MW3, Call of Duty Ghost ve Call of Duty Infinite Warfare oyunları bugünün ticari reklamlarıyla büyük bir sızıntıya ev sahipliği yaptı. Infinity Ward iş ilanında bir senaryo aradığını söylüyor. Ancak, bu ilde detay, yeni nesil konsolların çıkış tarihine neden olmuştur.

Infinity Ward oyun endüstrisinin, dünyanın en parlak mekanı olan ibaresi iş ilanını kullanmak için yeni nesil platformlar için bizimle birlikte çalıştığı büyük bir şaka yarattı. 2019’da piyasaya sürülecek olan yeni Call of Duty oyunu için çalışan şirket, bu sayıya PlayStation 5’in çıkış tarihini sızdırdı.

E3 2018 etkinliğinde; Cyberpunk 2077 ve The Elder Scrolls 6, 2019’da piyasaya sürülecek, yeni nesil konsollar 2019’da çıkacak. Call of Duty Frontline’ın sızıntısı bunu doğruladı.

Sony, PlayStation 4’ün tam teşekküllü olduğunu, ancak yeni nesil konsol için erken olduğunu söylemesine rağmen, oyuncular PlayStation 5’e çoktan döndü.

PlayStation 5, E3 2019 etkinliğinde tanıtılacak, ancak 2020’de satılması bekleniyor. PlayStation 5’in hangi biçime sahip olacağı henüz bilinmiyor. Akarsu rasyon ile oyunun hala şeytanı oynamak için zamanında olduğunu söyleyebiliriz. Blu-ray ve dijital oyun satışları yaklaşık 10 yıl sürecek.

Dünyadaki internet altyapısının geliştirilmesinden sonra, akış rasyonları tanıtılabilir. Ama dediğimiz gibi, bunun için uzun bir süre beklemek zorundayız. Bakalım PlayStation 5 ve yeni Xbox’ın bir yapısı nasıl olacak?