Piksel 3 ve Pixel 3 XL Geliyor

Piksel 3 ve Pixel 3 XL Geliyor ; Google, yeni Pixel ailesi üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bir çok sorundan sonra, Pixel 3 XL, durumuyla açıkça görüldü.

2016 yılında ilk kez tanıtılan ve büyük beğeni toplayan Pixel ailesi, benzersiz bir müşteri tabanı oluşturmayı başardı. ABD şirketi, sevgili ailesini üçüncü nesil ile güncellemeye hazırlanırken, basının elinde bazı bilgiler var; Birkaç saat önce, yeni Pixel 3 XL fotoğrafları ortaya çıktı.

Dava ile gösterilen cihaz beklenen unsurlara sahiptir. İlk olarak, ön taraftaki çentik dikkat çekiyor. Google da bu trendden etkileniyor. Bu açmanın içinde beklendiği gibi bir çift kamera kurulumu var, ancak ikinci kameranın tam olarak ne yapacağını açık değil.

Diğer taraftan, geri döndüğümüzde, tek bir kamera ve bir parmak izi okuyucusu görüyoruz. Bu, ultrasonik sensörün olmadığı anlamına gelir.

Google’ın ikinci nesli 4 Ekim’de ve 4 Ekim’de 3. nesil geçerse, bu büyük bir sürpriz olmayacaktır. Ancak, modellerin ilk satışlarının Ekim ayı sonuna doğru başlayacağı düşünülmektedir.