Outlook Yeni Güncelleme Geldi

Outlook Yeni Güncelleme Geldi ; Microsoft’un posta servisi ile birlikte Outlook, bugünkü gece modülleri için. Outlook.Com ile ilgili modifikasyonlar için modüle gözle bilirsiniz. Microsoft, geçtiğimiz günlerde Outlook.Com‘un Beta sürümünde yeni arayüzünü herkesin beğenmiş sunmuştu. Yeni bir özellik daha eklendi.

Windows 10’da siyah temaya geçiş yaparak büyük beğeni toplayan Microsoft, bu özellik mail hizmetine de sundu. Renkleri tersine çeviren ve göz sağlığın sakınan siyah tema biçimindeki mod.

sistemlerinde güncellendi. Peki, yeni ne var?

Microsoft’un Windows, Mac ve mobil cihazlar için güncellenen e-posta servisi, Outlook’un yaklaşan faturasının kullanıcılarına, güncellemenin gelmesini hatırlatacaktır. Kullanıcılar, gelen kutucuklarını gelen kutunun üstündeki kart seçeneğinden Outlook ile görebilecekler. Ayrıca, ödeme gününde iki gün için bir uyarı postası alacaksınız.

Microsoft cephesini bu yıl örnek alan Apple da macOS Mojave ile siyah tema sunuyorsanız bunu açıklamıştı. Mavi ışık filtresinin; iOS, macOS ve Windows 10 platformlarında tümleşik olarak yer alacak. Android için ise Play Store’da çeşitli kurulum içeriyor.