Oppo F9 Pro Yeni Özellik Daha Duyuruldu

Oppo F9 Pro Yeni Özellik Daha Duyuruldu ,Son zamanlarda, Oppo Malezya’nın paylaştığı görsel bir ekran olan Oppo F9 için Çinli şirket, global twitter hesabıyla iki yeni görsel paylaştı. Detaylar burada.

Şimdi Oppo’nun F serisinin 2 yeni üyesi üzerinde çalıştığı kesin. Hatırlayacağımız üzere, birkaç gün içinde, Oppo Malezya resmi web sitesi aracılığıyla Oppo F9 için tanıtım resmi yayınladı. Yayınlanan görüntüde, şelalenin altında bir çentikli akıllı telefon vardı. Bu görüntü yayınlandıktan kısa bir süre sonra, Çinli üretici F9 Pro modeliyle ilgili bir görsel yayınladı ve telefonun VOOC hızlı şarj teknolojisini destekleyeceğini duyurdu. Şimdi F9 ile ilgili iki yeni tanıtım resmi daha var.

Bilindiği gibi, F serisi Oppo genel olarak selfie odaklı bir dizidir. F serisinin altındaki modellere baktığımızda, yüksek çözünürlüklü ön kamera veya çift ön kamera ayarlı telefonlarla karşılaşıyoruz.

Bu yüzden yaklaşan F9, muhtemelen yüksek çözünürlüklü bir ön kamera ile gelecek. Son olarak, eğer F7 modeli bir 25MP kamera kullanıyorsa, F9 modelinde kullanılan kamera 25MP’nin altına düşmeyecektir.

Öte yandan, Oppo’nun küresel sosyal medya hesaplarına dayanan payına bakarsak, F serisinin yeni üyesinin de suya dayanıklılık konusunda çok iddialı olduğunu söyleyebiliriz. Aynı şekilde, Oppo F9 hakkında yayınlanan 3 fotoğrafta da su temasları vardır.
Alt nota olarak: Oppo henüz F9 ve F9 Pro’nun tanıtım tarihini açıklamamıştır.