Oppo F9 Pro Serisi Bomba Gibi Geliyor

Oppo F9 Pro Serisi Bomba Gibi Geliyor ; 5 dakika şarj 2 saat konuşma Oppo F serisinin yeni üyesi hakkında daha fazla bilgi çıktı.

VOOC teknolojisi sayesinde, Oppo F9 Pro kısa süreli şarj cihazıdır ve tasarımıyla fark yaratacak gibi gözüküyor. Geçtiğimiz gün, bazı raporlar Oppo’nun yeni bir F serisi üzerinde çalıştığını gösterdi. Nitekim, bu raporlar Oppo Malezya tarafından yayınlanan bir görüntü tarafından doğrulandı. Çinli üretici, resmi sitesi aracılığıyla F serisinin yeni üyesi hakkında daha fazla bilgi paylaştı.

İşte Oppo F9 Pro ile ilgili ilk ayrıntılar. Oppo, F serisinin yeni üyesini resmi web sitesi aracılığıyla paylaştı. Bu küçük görsel, telefonun özelliklerinden tasarımına kadar birçok bilgi içeriyor. Bu manzaraya aşağıdan bakabilirsin. Öncelikle Oppo F9 Pro‘nun tasarımı hakkında konuşalım.

Çentikli bir tasarıma sahip olan F9 Pro’nun arkasında yatay olarak konumlandırılmış iki ana kam bulunuyor. Telefonun çentik kısmı, Temel Telefon kadar küçük. Ayrıca, F9 Pro’nun paylaşılan görüntüsü de su geçirmezlik özelliği olan IP67 sertifikasına dikkat çekti.

Oppo F9 Pro ile gelen bir diğer önemli özellik ise üst segment modellerinde görmeye alışkın olduğumuz VOOC teknolojisidir. Bilindiği üzere VOOC, Oppo’nun hızlı şarj teknolojisidir. Bu teknoloji ile 5 dakikalık bir ücretle 2 saatlik bir konuşma yapmak mümkündür.

Ayrıca, telefonun% 50′sini yarım saatte şarj edebilirsiniz. Şimdi F9 Pro ile ilgili en ilginç detay, telefonun piyasaya sürüleceği zamandır. Önümüzdeki günlerde muhtemelen bunu öğreneceğiz.