Online Dosya Dönüştürücü Nasıl Yapılır

Online Dosya Dönüştürücü Nasıl Yapılır

Ücretsiz dosyalarınızı iki dakikada dönüştürebilirsiniz “PDF’den DOC’a, JPG’den BMP’ye veya WAV’dan MP3’e, belgelere, resimlere, ses ve video dosyalarına, düşündüğünüzden daha kolay bir şekilde çevrim içi dönüştürülebilir.

1. Online-Convert.com

Online-Convert.com’daki ilk dosya dönüşümünü denemeden önce, desteklenen dosya türlerini hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.Sağ üstteki küçük kutuda, bir dosya türüne dönüştürülecek formu seçin. Sitenizin ihtiyacınız olanı destekleyip desteklemediğini görmek için Git’i tıklayın. Daha sonra, hazır olduğunuzda, ana sayfada ses, video, görüntü, belge, e-kitap veya arşiv dönüştürücü arasından seçim yapabilirsiniz.

2. Convert.Files

Convert.Files çeşitli giriş ve çıkış dosya formatları için başka basit bir seçenektir. URL’yi başlatmak veya girmek için dosyaya göz atın. Belgelerden, çizimlerden, sunumlardan, e-kitaplardan, videolardan, resimlerden, arşivlerden veya seslerden biçimlerinizi seçin. Dosyanızı yüklediğinizde, çıktı dosyası formatı giriş dosya türüne göre otomatik olarak çıkar.

 

3. Convertio

4. Zamzar

5. FileZigZag

6. FreeFileConvert

7. Online File Converter

 

Site, belirli dosya türlerini dönüştürmek için çeşitli harika seçenekler sunuyor. Örneğin, boyutu, rengi veya görüntü dosyalarını değiştirebilirsiniz. Veya ses dosyaları için, bit çözünürlüğünü, örnek oranını, ses kanallarının sayısını ayarlayın veya sesi kısın. İşiniz bittiğinde, Şimdi Dosya Dönüştür’e ve ardından Dönüştürülen Dosyayı İndirebilirsiniz