Nokia T-Mobile 5G Müjdesi

Nokia T-Mobile 5G Müjdesi ; Nokia ve Alman telekomünikasyon devi T-Mobile, 5G teknolojisi ile 3.5 milyar dolarlık bir anlaşmaya vardı. Gelecekteki mobil iletişim teknolojinizle birlikte 5G ile ilgili şeyler hızlı gidiyor. Dünyanın tüm çalışmalarında çalışıyorlar. Nokia ve T-Mobile ile 5G anlaşılabilir.

Nokia ve T-Mobile 5G için çalışacak

T-Mobile Teknoloji Direktörü Neville Ray, “Yaklaşık 5G harcıyoruz” dedi. yorumunu yaptı. Yapılan açıklamada, Nokia’nın Müşteri Operasyonları İcra Kurulu Başkanı Ashish Chowdhary, iki şirketin son birkaç aydaki ilerlemeyi izlemeye başladığını belirterek, 5G’nin ticari bir gerçeklik olduğunu ve iki şirketin 5G teknolojisinin yaygın şekilde yaygınlaştığını vurguladı. ABD’de.

Açık uçlu, T-Mobile‘ın New York Borsasında hisseleri yüzde 1,9 artarak 60,74 dolar olurken, Nokia’nın hisseleri yüzde 3,5 artışla 5.59 dolara yükseldi. ABD’nin üçüncü büyük cep telefonu operatörü olan T-Mobile, Sprint’le Nisan’ı kapsayan operasyonla birleşmeye karar verdi. Deutsche Telekom, sendikanın yüzde 25’ine sahip olacak, SoftBank’ın yüzde 27’si, yüzde 31’i de halka açık olacak.

5G nedir?

5G teknolojisi, 4G’den çok daha hızlı bir iletişim altyapısı sunar. 2000 yılında 20 Gp ile başlayarak, 20 Gpbs hızlı ileriye erişmeyi değerlendiren 5G teknolojisi. 5G iletişim yazılımının mevcut 4G’den yüzde 15 ila 50 daha hızlı olması bekleniyor. Bu teknolojinin verimli çalışması için, fiber altyapısının da yağlanması ve geliştirilmesi gerekir. Türkiye, Huawei, Samsung, Qualcomm, Samsung, Intel ve Samsung gibi ülkelerin, 5G teknolojisi ile teknolojik ilerlemeler gerçekleştiren Mediatek gibi şirketlerin bulunduğunu tespit etti. Bu teknolojiyi yılın başında 2017 yılına kadar kullanabileceksiniz.