Motorola One Test Aşamasında

Motorola One Test Aşamasında ,Motorola One, One Power’ın TENAA’daki çıkışı için ödüllendirildi.

İşte tüm detaylar. Motorola’nın One Power modeli, Çin’in TENAA koşullu kuruluşunda piyasaya sürüldü. Telefon net netliği kazandı. One Power’dan bir hafta sonra, Motorola One ödülü gibi görünüyordu.

Sonuç olarak, Motorola’nın orta segmentindeki yeni cihazların özellikleri netleşti. İlk önce işleyelim. Motorola One ve One Power arasında bir boyut var. Sadece tasarım anlamında küçük farklılıklar vardır. Orta segmentteki yeni Motorola modeli, Qualcomm tarafından Snapdragon 636 yongasetinden kullanılıyor.

Kullanım kapasitenize bağlı olarak, telefonun RAM kapasitesinde 3GB, 4GB veya 6GB sürümleri vardır. Aynı şekilde, dahili depolama için üç farklı seçenek vardır: 32 GB, 64 GB ve 128 GB. Telefonda ayrıca microSD kart desteği de bulunmaktadır. 1080 x 2246 pikselde 19: 9 en boy oranıyla 6.18 inç ekrana sahip 2820 mAh’lık bir ortalama pil ile çalışır.

Telefonun ön kamerası 16MP + 5MP çift odacıklı kurulum ile 12MP’dir. Arka cam ile kaplı olan telefonun da kablosuz şarjı desteklemesi bekleniyor. Motorola, 2 Ağustos’ta Chicago’da iki model tanıtacak.