LG G7 ThinQ Tüm Özellikleri ve Fiyatı

LG G7 ThinQ tüm özellikleri ve fiyatı  Türkiye’de satmaya başladı. Süper Parlak Ekran, Boombox Hoparlörü ve yapay zekaya bağlı akıllı kamera ile LG G7ThinQ cep telefonunun hangi fiyata ön planda olduğunu görüyor musunuz?
Akıllı telefon, 3120 x 1440 piksel QHD + çözünürlüğü sunan 6,1 inç LCD ekrana sahip. Telefonun kalbinde Qualcomm Snapdragon 845 yonga seti var.  4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahiptir. MicroSD kart desteği sayesinde bu alan genişletilebilir. Telefon için ihtiyacınız olan enerji, 3000 mAh kapasiteli bir batarya sağlar.

G7 ThinQ, 16 megapiksel çözünürlüğe sahip iki lensten oluşan bir arka kamera kurulumuna sahiptir. Bu lenslerden biri süper geniş görüş açısı sağlar. Telefonun önünde 8 megapiksel çözünürlüğe sahip bir kamera var. Cihazdaki tüm kameralar LG’nin yapay zekasını kullanıyor. LG’nin açıklamasına göre, kameralar yapay zeka ile nesneleri tanıyor ve ardından otomatik kontrast, doygunluk ve renk ayarları ile görüntüyü optimize ediyor. Kamera çiçekler, hayvanlar, insanlar veya gün batımı gibi bir çerçeveyi yakaladığında, telefon titreşir ve sahne modunu buna göre ayarlar.

LG, yeni telefonun önceki model olan G6’dan dört kat daha parlak resim ve video kaydedebileceğini fark ediyor. Ek olarak, kullanıcılar düşük ışık koşullarında parlak modu yakalayabilir. LG, V30 serisinde kamera özelliklerini tanıttı.

Ses kalitesine dikkat etmeye devam eden LG, yeni telefonunda 32-bit Quad-DAC ses desteği de sunuyor. Şirket, Quad-DAC’ın kablolu kulaklıklar için daha temiz ses sağladığını not ediyor. Bu LG’nin standart kulaklık jakında önemli faktörlerden biri gibi görünüyor. Kulaklık jakının varlığı LG’nin telefona DTS: X sanal surround ses teknolojisini kullanmasını mümkün kılar. LG G7 ThinQ, bu teknolojiye sahip ilk akıllı telefon olması nedeniyle önemlidir. Yeni Boombox hoparlörler, öncekilere göre yüzde 39 daha yüksek bir ses çıkışı sunuyor. G7 ThinQ, su ve orkinoslarda dayanıklılık için bir IP68 sertifikasına sahiptir.

Ekranınızın üst kısmındaki çentik ve özel Google Asistan tuşu telefonun ayırt edici özellikleri arasındadır. Kullanıcılar isterlerse ekranda dişi saklayabilirler. Google Asistan anahtarı başka herhangi bir şekilde programlayamıyor.

LG G7 ThinQ Turkcell mağazaları kullanıcılara 4899 TL önerilen perakende satış fiyatı sunuyor.