La Casa De Papel

La Casa De Papel

La casa de papel (Uluslararası adı: Para Heist, kağıt ev) İspanya’da Antena’nın 3 kanalı için Álex Pina tarafından oluşturulan bir soygun satırı. İki bölüm halinde yayınlanan tek sezonluk bir seri. İlk kez 2 Mayıs 2017’de yayınlandı ve 23 Kasım 2017’de sona erdi. Úrsula Corberó, Paco Tous ve Alba Flores. İki sezonun dizilişi, 9 bölümden 13 bölüm ekleyecek şekilde yeniden düzenlendi ve 25 Aralık 2017’de Netflix’e eklendi.

Oyuncular

Úrsula Corberó – Tokyo
Itziar Ituño – Raquel Murillo
Álvaro Morte – Profesör
Pedro Alonso – Berlin
Alba Flores – Nairobi
Paco Tous – Moskova
Jaime Lorente – Denver
Miguel Herrán – Rio
Darko Peric – Helsinki
Kiti Mánver – Raquel’in annesi
Enrique Arce – Arturo Román
María Pedraza – Alison Parker
Anna Gras – Mercedes
Fernando Soto – Ángel
Juan Fernández – Coronel Prieto
Fran Morcillo – Pablo
Esther Acebo – Mónica Gaztambide
Clara Alvarado – Ariadna

La Casa De Papel’in Yeni Nesil Müzik, Türk Dj Burak Yeter’e ait!

Dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip olan Netflix serisi, La Casa De Papel’in jenerik müziğinin ünlü Türk Dj Burak Yeter’i tarafından yeniden düzenlendi.
Geçtiğimiz günlerde, iyi bir haberle, Türk besteci Pınar Toprak’ın, Kaptan Marvel filminin 2019’da yayınlanması için bir anlaşmaya vardığını duyurduk. Bugün, bir başka Türk müzisyen olan Dj Burak Yeter Kederle, küresel dizi dünyasında yeni bir başarı imzalamayı başardı. İspanyol yapımı La Casa De Papel ile anlaşmaya gelen ünlü Dj, dizinin jenerik müziğini Netflix ile ünlenmiş haliyle yeniden yarattı.

Dünyaca ünlü La Fleur De Papel’i Netflix’te duyurmaya ve yeteneklerini daha geniş bir kitleye duyurmaya hazır olan Yeter müziğini tüm dünyaya sunacak.

Türkiye’nin 3.sezo La Casa De Papel’de kayda değer bir hayran kitlesine sahip olan sanatçı, 2019 yılında izleyiciyle buluşacak.