Knox ve Güvenli Klasör nedir

Knox ve Güvenli Klasör nedir ? Nasıl kullanılır ?Cep telefonlarınızı güvende tutmak sizi bugün yerleşmekten alıkoyan bir şeydir. Kaynaklarla ilgili günler. Knox ve güvenli klasör bu çözümlerden biri.

Knox platformu, Samsung cep telefonları, tabletler ve giyilebilir cihazlar üzerindeki bir bilgisayar platformuna, bilgisayarlara, kötü amaçlı yazılımlara ve diğer tehditlere karşı sizi korumayı amaçlamaktadır.

Bunu düşünün, cihazınızın işlevselliğini artıracağız. Samsung Knox, birçok ülke ve büyük ziyaretçi bir platform üzerinde çalışıyor.

Güvenli Klasör

Bazen bir arkadaşınızı veya yakın bir arkadaşınızı kullanabilirsiniz. Bazen telefonun ekranı meraklı gözlerin hedefi. Güvenli Klasörünüzü korumak için seçtiğiniz ihtiyati özellik aşağıdadır. Bu klasördeki boyutu özelleştirmek ve yeniden boyutlandırmak mümkündür.

kullanımı kolay. Bu klasör indirimlerini, dosyalarını, fotoğraflarını ve daha fazlasını aktarabilirsiniz. Şimdi kopyalayın, internet üzerinden aktarın. Bu seçeneği belirlerseniz, Güvenli Klasörü açmamış olduğunuz için bu dosyaları görmezsiniz.