Kedisi olanlara dekorasyon fikirleri

Kedisi olanlara dekorasyon fikirleri  Evimizdeki küçük misafirlerimiz olduğunda mutlaka onların ihtiyaçlarını düşünerek dekorasyon yapmak gereklidir. Bu anlamda kedi olan evde dekorasyon nasıl olmalıdır?

Bildiğiniz gibi, Japonlar evcil hayvanlarına çocuk gibi davranıyorlar ve aynı zamanda iyi bir tasarımın ustaları oldukları için, bazı Japon konut inşaatçılarının evcil hayvanlar için özel özellikleri olan evleri tasarlamaları şaşırtıcı değil. 

Kedi bulunan evlerde kedilerin bakımlarını ve ihtiyaçlarını daha sağlıklı yapabilmek için odada kullanabileceğimiz malzemeleri daha iyi oluşturabilir. Salonlarda ve kullanıma uygun olmayan anlarda küçük dolarla kedilerin rahatça bu dolaplara girip çıkabileceği ve kedilerin vakit geçirebileceği alanlar oluşturabilmektedir.

Özellikle kediler için gizli kapaklı bulunan mobilya tasarımları bulunmaktadır. Yüksek bir alanla kedilerin uykularını alabileceği tasarımlar bulunur. Bu anlamda kedi bulunan evlerde en önemli dekorasyon fikri için göz atabileceğimiz şeyler mobilyalarıdır. Kediler için pisliklerini saklayabilecekleri kumların olduğu dolaplar ve uykularını uyuyabileceği izli dolaplar iyi tercih olabilir.