İphone Hafıza Artırma Yöntemleri

İphone Hafıza Artırma Yöntemleri

Telefonlarımız ve özellikle iOS işletim sistemine sahip iPhone cihazları, zamanla şişen gereksiz dosyalar nedeniyle ciddi bellek sorunlarını yavaşlatabilir. Bu dosyalar, hafızanızda hala hafızanız olsa bile, cihazların yavaşlamasına neden olur. Bu dosyaları, cihaz ayarlarından erişilemeyen Dr.Fone uygulaması ile temizleyebilirsiniz.

Bir iPhone satın aldıysanız, en büyük sorunlarınızdan biri bellektir. Hala böyle bir sorununuz yoksa, cihazı kullanırken şişen uygulama dosyaları nedeniyle yakın gelecekte yaşamanız muhtemeldir. Aslında bu sadece iOS işletim sistemi ile ilgili değil. Apple, her güncellemeyle cihazları biraz daha ferahlatmaya çalışsa da, Facebook gibi uygulamalar kısır döngüye devam edecektir.

Normal olarak, iPhone cihazınızın Ayarlar sekmesinden Uygulamalar sayfasına erişebilir ve bu dosyaların bazılarını silebilirsiniz, ancak bununla tek tek ilgilenmeniz gerekir. İşte bu noktada nokta.


Dr Fone Temizleme Programı

Birkaç basit tıklama ile kullanımı kolay.

Silmek istediğiniz verileri kolayca seçebilirsiniz
Dosyalar kalıcı olarak silindiğinden sorun büyük ölçüde çözüldü.
Uygulamaya hiç kimse ulaşamaz.
Önemsiz dosyaların iPhone veya iPad’inizi yavaşlatmasını önlersiniz.
IPhone ve iPad’deki fotoğraflarınız, depolama alanı oluşturmak için analiz ediliyor, sıkıştırılıyor ve gereksiz dosyları temizleme aracı.