Instagram’da Soru Sor Özelliği Yayınlandı

Instagram’da Soru Sor Özelliği Yayınlandı ; Instagram, “soru sor” özelliği ile gündemde önemli bir yer almaya başladı. Instagram’daki yeni bir özellik sayesinde, kullanıcılar artık hikayelerinde takipçilere sorular sorabilecekler. Sorgulama özelliği Easy Instagram‘da nasıl kullanılabilir?
Instagram’ın yeni özelliği sessiz arklara girdi. Bu özellik, kullanıcıların doğrudan soru sormalarına ve Instagram’da hikayeleri paylaşırken anket yapabilmelerine olanak tanır. Yani soru soruyorsun; Kullanıcılar cevap vermek istediğinde, probleme değinirler ve kullanıcının cevabı DM olarak size gelir.

 

Kullanıcılar artık hikayelerine benzersiz cevaplar alabilecekleri metinleri ekleyebilecekler. Önceden oluşturulmuş soru sorma özelliğinde, soruyu cevaplayan kişinin kullandığı anket kullanıldı, ancak şimdi herkes kendi orijinal mesajlarını yazabilecektir.

Bu yeni özellik hakkındaki en ilginç şey, cevapların anonim olmasıydı. Yeni gelen bilgilere göre, cevap veren kişi soruyu soran kişiyi görebilecektir ve eğer kişi isterse, cevapları farklı bir hikaye olarak yayınlayabilirler. Ancak, hikayeyi cevaplayan kişinin fotoğrafı ve bilgisi görülmeyecektir.