Instagram’da Onaylı Hesap Nasıl Olur

Instagram’da Onaylı Hesap Nasıl Olur ; Instagram, kullanıcıların yoğun olarak istedikleri mavi tiklerle, ancak belli kurallar çerçevesinde Instagram’da dağıttıkları mavi bir tıklama ile çok yakında bir düğmeyle ve herkes için geçerli olacak peki ama Nasıl?

Instagram kullanıcılarının ilgisinde önemli bir gelişme oldu. Test aşamasında olan bir özellik, kullanıcıların Ayarlar’a girmelerine ve mavi bir onay hesabına sahip olmalarına izin verecektir. Tabii ki, bu kadar basit değil,  onaylanmış hesap referansı artık doğrudan mobil uygulama aracılığıyla sunulacak. Başvurmak için tek yapmanız gereken ayarları girmek yeterli. Şimdi, iPhone telefonlarında, değişikliklerin birkaç hafta içinde Android cihazlarda kullanıma sunulması bekleniyor.

Dünya çapında değişikliklerin sunulması, iddialardan daha uzun sürebilir. Çünkü şirket, dünyanın dört bir yanındaki yüksek talebi takip edecek . Yapılan kolaylaştırmayla, mavi kenelerin sadece iyi bilinen insanlara yönelik olup olmadığı belirsizdir. Bu fikre göre, kimliğini onaylanmış hesaplara kanıtlayan herkes tanıyabilecektir.

Ancak diğer yandan Twitter bir süre için bir gelişigüzel mavi çay fincanı ve şirket sahte hesaplarla bile baş ağrısı çekmişti. Instagram’in başvuru sürecini değiştirmeyeceği, ancak başvuru sahiplerinin çalışmalarını kolaylaştıracağı beklenmektedir.