Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır

Instagram videosunu nasıl indirebilirim Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır ? Instagram’da video ve fotoğraf indirmenin en kolay yolu …

Intagram’da videolar ve resimler nasıl indirilir? Sizin için derledik. Sosyal medya devi Instagram, 2018 yılına kadar 600 milyon kullanıcı hesabını aştı. Yüklenen gönderi sayısı da kullanıcı oranıyla artmaya devam ediyor. Videoları ve resimleri indirmek veya kendi profillerinde yorumlamak veya bilgisayarınıza indirerek arşivlemek. Instagram’da fotoğrafları indiremez ve doğrudan unutamazsınız.

Instagram’da videolar ve fotoğraflar nasıl indirilir?

Ne yazık ki, Instagram video ve fotoğraf çekmek için direkt olarak mümkün değildir. Ama bu arada videonun boyutunu ve fotoğrafı zaten anlatacağız!

Instagram’dan videolar ve fotoğraflar nasıl indirilir:

İlk olarak, indirmek için video ve fotoğrafın yayınını açarak bağlantıyı kopyalayın. Sonunda link dahil olmak üzere videoları ve fotoğrafları indirin. Platformun bulunduğu yer çok daha fazla kopyalayamaz. Ardından “İndir” yazan yere tıklayın. Ardından görünen yeşil “Videoyu indir” seçeneğini tıklayın. Video otomatik olarak indirilmeye başlayacaktır.