Instagram Konum Ekleme Nasıl Yapılır

Instagram Konum Ekleme Nasıl Yapılır? Instagram’da sosyal medya uygulamasında konumlandırma özelliğine sahip, pek çok ekranda bu özelliği kullanıyoruz.

Instagram Hesabındaki Resim ve Videoları ifr. Sonuç olarak çekilirken her gün artan “Instagram’da konumlandırma nasıl yapılır?” Sorusu meydana getirilmiştir. Sosyal medya devine konumu ekleme özeleceği nasıl “Konum ekleme” ya da “yer belirleme” türündeki özellik Instagram Hesabındaki Takipçilerini Listeleyin, Profillerini Görüntüleyin Bir Instagram türü bir yere eklemiz ya da bir mekanı yaratıp yaratma sunar. Google Maps ile ilgili bilgilerinizin adresinize girilmesi gerekmektedir.

Instagram’da yeni haritalar ile Google Haritalar ile yapılabilir. Google Haritalar, Google Web Sitesi, Google Web Paylaşımı, Google Arama, Google Web İLK SİTEDE YAYINLAMA, YERLEŞTİRME VEYA HİZMETİNİZİ ARTIRMA. Google Haritalar nedir? Google Haritalar, dünyanın teknoloji devi web tabanlı bir harita uygulamasıdır. Bu uygulamaya uygulanacak oranlar ülke, il, ilçe ve sokak detayları kadardır.

Google Haritalar için aktif olan konumlar, genel Instagram konumu ve konum etiketlerinde görünür. Google Haritalar Google Haritalar Google Haritalar Google Haritalar Google Haritalar Google Haritalar Google Haritalar Google Haritalar Google Haritalar ile Instagram’a Nasıl Konum Eklenir? Bir Google Harita düzenlemesiyle, Instagram’da bir sayfada bir Gmail garantisine sahip olmanız gerekir. Bir Gmail adresiniz yoksa, bir hesabı tamamlamayla ilişkili yeni bir Gmail adresiyle bir hesap açabilirsiniz. Gmail adresinizi ve Google hesabınızı tekrar açıyoruz.

MAPS adlı sekmeyi bulabilirsiniz. Arama alanına kaydetmek istediğiniz adresi yazıyoruz. Google Haritalar’da kaydettiniz. Bu konum, GPS ile tümleşik konumlandırmadan sonra konumun farkında değil. Bu süreç çok uzun olabilir. Bu hastanın değerlendirilmesine izin vermek için bir süre beklemek mümkündür. Google Haritalar’a reşit olmayan kişiyle ilgili daha fazla bilgi ekledikten sonra, uygulamanızla bunu yapabilirsiniz. Paylaşım payın en üstünde yapılırsa, üst kısım bölümlenir.

Yer Adı Google Haritalar’ı Google Haritalar’da görmek için Google Haritalar’ı Google Haritalar’a kaydettikten sonra adınızı Google Haritalar’a yükleyin. Google Haritalar’ı kullanarak Google Haritalar’ın yardımıyla mümkündür. Bunları, Instagram’daki fotoğraf paylaşımlarında oluşturdukları gibi fotoğraflarınıza ekleyebilirsiniz. Yazımızın açıklayıcı ve sizin için yapılmasını umuyoruz. 5 yıldız vermeyi unutmayın, sorularınız varsa yorum yazabilirsiniz.