Instagram Beğeni Arttırmanın Yolları

Instagram Beğeni Arttırmanın Yolları ,Instagram’da sık kullanılanların sayısını artırmanın birçok yolu var. Sosyal ağlarda takipçileri yakalamak, birçok kişinin uzun süredir denediği ama başarısız olduğu birçok durumdan biridir. Özellikle Instagram’da, bazı kullanıcılar hashtag’lerle ve alakasız olanlarla paylaşarak takipçi kazanabileceklerini düşünmektedir.

Instagram takipçilerinin sayısını artırmak birçok kullanıcı için kolay değildir. Bununla birlikte, Instagram’da takipçi almanın zor olduğunu düşünmek zor değildir. Instagram takipçi sayısını artırmak için ne yapmamız gerekiyor?

İşte tüm detaylarla hazırladığımız Instagram daimi takipçilere ulaşmak için bir rehber.

Instagram, hashtag üzerindeki en güçlü sosyal ağlardan biridir. Bununla birlikte, birçok kullanıcı, hashtag’lere sahip olan 30’a kadar örneğin bu sınırı zorlayarak sabit takipçileri kazanabileceğine inanmaktadır.

Ancak, bunu yapmak, geçici takipçileri için Instagram kullanıcılarının yerini kalıcı olarak alacak. Bir payla, takipçiler birkaç saat içinde 10-15 civarında kazanıyor. Bununla birlikte, bu kitin yaklaşık% 90’ı bir süre sonra kullanıcıyı takip eder. Uzun süredir devam eden takipçileri kazanmak için etiketler nasıl kullanılır?

Her şeyden önce, 30 hashtag sınırından vazgeçmeli ve hasta ile paylaştığınız ilgili kullanımınıza dikkat etmelisiniz. Örneğin, güzel bir kadın resmini paylaştığınızda #love, #girl, #woman ve #photo gibi 10 hashtag kullanabilirsiniz. Bunu yaptığınızda, bu içeriği takip eden kullanıcılar sizi takip edecek ve siz de benzer içerikleri paylaşmaya devam ettiğiniz sürece sizi takip edecektir.

Instagram takipçi sayısını artırmak için, sonraki sayfada bulunan diğer önerileri okuyabilirsiniz.

Hashtag’ın kullanımının sonunda bahsettiğimiz gibi, ilgili içeriği paylaşmak çok önemlidir. Örneğin, bir kadının bir günlüğüne fotoğrafını paylaşan bir araba kullanıcısı kısa bir süre içinde takipçi sayısını artıramaz.

Ancak, neredeyse her gün belirli bir konu odaklı paylaşımını paylaşan bir kullanıcı çok daha kısa bir süre içinde çok sayıda Instagram kullanıcısı tarafından izlenir. Bunun nedeni, takipçilerin, paylaşım kullanıcısına ulaşmak için ilgili hasta kullanımıyla içeriği takip eden Instagram kullanıcılarını izlememesi ve takipçilerin düzenli olarak devam etmeleridir.

İşte en önemli konulardan biri. Düzenli paylaşım. İnsanlar bir tane takip ettiğinde, içeriklerini periyodik olarak paylaşmayı beklerler.

Bu nedenle, takipçilerinizin sizi unutmaması ve “Bu kullanıcıyı aylar önce takip etmeye başladım” diye düzenli alımlar yapmanız çok önemlidir.

Düzenli paylaşımlar için normal zaman aralıklarını seçin. Fotoğrafları her gün saat 10 ve saat 17’de olmak üzere takip eden kedi ile birlikte yanınızda getirin, paylaşım zamanları gibi belirli zaman aralıklarında değil.

Instagram’daki bir başka önemli konu etkileyici filtrelerin kullanılmasıdır. Fotoğraflara uygulanan filtreler ve efektler, paylaşımın en önemli noktalarından biridir. Çünkü sıkıcı bir fotoğraf, birkaç etkinin kullanılmasıyla çok canlı hale getirilebilir ve yakında insanlar tarafından tüketilebilir.

Bununla birlikte, yalnızca Instagram filtrelerinin paylaşım için yeterli olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Çünkü her kullanıcı Instagram filtrelerini kullanabilir. Bu nedenle, farklı fotoğraf düzenleme uygulamaları kullanın ve bunlara dikkat çekin.

Güzel fotoğraf düzenleme uygulamaları arıyorsanız, sizin için hazırladığımız en iyi fotoğraf düzenleme uygulama serilerini okuyabilirsiniz.