Huawei Y7 Pro Ucuz ve Şık

Huawei şu anda dünyanın en çok satan ikinci akıllı telefonu ve yeni bir model başlatmaya hazırlanıyor. İşte uygun fiyatlarla Huawei Y7 Pro ile ilgili ilk detaylar.

Akıllı telefon pazarında muazzam bir rekabet var. Bu yarışmanın kazanan tarafına katılmak isteyen üreticiler, müşteri tabanlarını geniş bir model yelpazesi ve agresif fiyat politikaları ile genişletmeye çalışıyorlar.

Gerçekten de, Huawei bu şirketlerden biri. Kısa sürede önemli bir ivme kazandıran Çinli üretici şu anda dünyadaki 2 numara. Hatırlanacağı gibi, Huawei’nin en iyi yetkilileri, sadece 5 yıl içinde dünyanın en iyi akıllı telefon satan şirketi olacağını iddia etti.

Zirveyi hedef alan Çinli üretici, müşteri tabanını uygun fiyatlı yeni modellerle genişletmek istiyor. Geçen gün ortaya çıkan Huawei Y7 Pro, tamamen aynı model.

Qualcomm’un giriş bölümündeki yonga seti, 3GB RAM ile Snapdragon 450 tarafından desteklenen Huawei Y7 Pro sistemini destekliyor. 32GB dahili depolama alanına sahip telefon, 19/ 9 en boy oranına sahip HD çözünürlüğüne sahip 6.26 inç LCD panel ile birlikte gelir.

13MP + 2MP çift kamera f / 1.8 diyafram aralığı ve 16MP selfie kamerası ile kurulur.

Çentikli bir tasarımla Huawei Y7 Pro, EMUI 8.2 destekli Android Oreo ile çalışacak. 4000 mAh kapasiteye sahip çok büyük bir bataryadan temin edilecek telefonun fiyatı 150 Euro olarak belirlendi.